:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -4°C bezchmurnie

Wygraj miesiąc treningów w Akademii Piłkarskiej Reissa i książkę legendy Lecha Poznań!

piłka nożna, Wygraj miesiąc treningów Akademii Piłkarskiej Reissa książkę legendy Lecha Poznań! - zdjęcie, fotografia

Przed najmłodszymi miłośnikami futbolu otwiera się okazja do przeżycia niezapomnianej piłkarskiej przygody. Wraz z pojawieniem się pierwszych wiosennych promieni słońca rozpoczęły się nabory w blisko 90 lokalizacjach Akademii Piłkarskiej Reissa.

Dla wszystkich spragnionych sportowych emocji przygotowaliśmy konkurs! Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: W którym sezonie patron naszego Klubu – Piotr Reiss – strzelił najwięcej goli? 

Do wygrania wyjątkowe nagrody! 5 i 10 osoba, która nadeśle poprawną odpowiedź, otrzyma zaproszenie na darmowy miesiąc treningów w Akademii Piłkarskiej Reissa. Natomiast 13 osoba wygra książkę Piotra Reissa „Spowiedź Piłkarza” z jego autografem. Dla pozostałych osób biorących udział w konkursie przygotowaliśmy zaproszenia na 2 darmowe treningi!

W tytule maila prosimy wpisać: Akademia Piłkarska Reissa. Na zgłoszenia czekamy do 18 kwietnia*.

Odpowiedzi prosimy przesyłać na [email protected] Wszystkich młodych adeptów piłki nożnej zapraszamy do niezapomnianej zabawy!

* Uwaga, konkurs skierowany jest osób nietrenujących w Akademii Piłkarskiej Reissa.

 

 

 

Wygraj miesiąc treningów w Akademii Piłkarskiej Reissa i książkę legendy Lecha Poznań! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com