:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  19°C bezchmurnie

Wyłączenie ulic z ruchu drogowego w czasie trwania memoriału im. Winanda Osińskiego

Kiedy: 2018-04-22 , godzina: 09:00 | Gdzie: Stadion Miejski w Szczecinku

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Szczecinku jest organizatorem 35. Biegu Ulicznego Memoriał Winanda Osińskiego w dniu 22  kwietnia 2018r. w godz. 8:30 – 15:00. Powyższa impreza zostanie przeprowadzona na stadionie miejskim w Szczecinku przy ulicy Piłsudskiego oraz swoim zasięgiem obejmować będzie ulice miasta Szczecinek.

Biegi Młodzieżowe:
- ul. Piłsudskiego do skrzyżowania z ul. Matejki oraz ul. Mickiewicza do skrzyżowania z ul. Pileckiego 
w godz. 9:00 – 12:30. 
Start i meta biegu młodzieżowego: Stadion Miejski.

2. Bieg główny:
- start ul. Piłsudskiego do skrzyżowania z ul. Warcisława IV, następnie ulicami Warcisława IV, ul. Wyszyńskiego, ul. Powstańców Wlkp., ul. Ordona, ul. Parkowa, ul. Jana Pawła II, ul. Kościuszki, ul. Jasną, ul. Ordona, ul. 3-go Maja, ul. Mickiewicza - 2 okrążenia  w godz. 13:00 – 14:30.

Start biegu głównego wjazd na os. Piłsudskiego za rondem św. Katarzyny Aleksandryjskiej (koło SP-1) – meta na stadionie miejskim im. Kazimierza Czesława Lisa przy ul. Piłsudskiego 3 w Szczecinku. 
W związku z powyższym mogą wystąpić utrudnienia w ruchu kołowym w szczególności w godzinach 11:30 – 15:00, gdzie zostanie całkowicie zamknięty ruch kołowy w ciągu ulic na których się będzie odbywał bieg.
Za bezpieczeństwo i porządek podczas trwania imprezy z ramienia organizatora jest Pan Dariusz Mazur pracownik OSiR tel. 602 629 825.

Trasa biegu dostępna pod tym linkiem
 

organizatorzy

bieg osińskiego szczecinek komunikat - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się