:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  11°C bezchmurnie

Wypadek w Jeleninie - kierujący i pasażerowie nietrzeźwi

Wypadek w Jeleninie - kierujący i pasażerowie nietrzeźwi

Szczecinecka policja ujawniła kulisy wypadku, do którego doszło wczoraj (wtorek 15.10) rano w jeleninie na drodze krajowej nr 20. Okazuje się, że zarówno kierujący jak i pasażerowie byli nietrzeźwi.
    - Wczoraj nad ranem w Jeleninie doszło do zdarzenia drogowego w którym pojazd osobowy dachował. Trójka mężczyzn o własnych siłach wyszła z samochodu po czym zbiegła z miejsca zdarzenia - mowi sierż. sztab. Anna Matys, rzecznik prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Szczecinku.
    - Kierujący pojazdem marki Nissan z nadmierną prędkością wszedł w zakręt, po czym stracił panowanie nad pojazdem uderzył w znak drogowy wyrywając go z ziemi a następnie dachował uderzając w ogrodzenie i szyld reklamowy pobliskiego sklepu. Pojazd zatrzymał się dopiero na wielkim kamieniu. Jak oświadczyli świadkowie zdarzenia, z pojazdu wysiadło trzech młodych mężczyzn, którzy odkręcili tablice rejestracyjne i uciekli w pola. Podczas zabezpieczania miejsca zdarzenia będący na miejscu policjanci zauważyli trzech mężczyzn, którzy odpowiadali rysopisowi uczestników zdarzenia. Okazało się, że są to mieszkańcy Szczecinka. Pasażerowie w wieku 18 i 17 oraz kierujący w wieku 19 lat. Podczas badania na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu okazało się, że pasażerowie znajdują się w stanie nietrzeźwości. Kierujący zażądał badania krwi i dopiero po przyjeździe do Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku poprosił o badanie. Młody mężczyzna miał 0,19 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu (czyli około 0,4 promila - dop. red.). Kierujący nissanem za popełnione czyny odpowie przed sądem.
    Zdjęcia z miejsca zdarzenia dostępne w artykule: "Dachowali i uciekli - wypadek w Jeleninie"
http://temat.net/aktualnosci/16299/Dachowali-i-uciekli-–-wypadek-w-Jeleninie (sw)

Wypadek w Jeleninie - kierujący i pasażerowie nietrzeźwi komentarze opinie

  • Emilek95 - niezalogowany 2013-10-19 04:46:18

    po co kłamiecie że uciekli i niby sobie tam stali weźcie bzdur nie wypisujcie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com