:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C lekkie zachmurzenie

Wyśmienita gęsina w Restauracji CK ZAMEK!

Kiedy: 2017-11-10 , godzina: 13:00 | Gdzie: Centrum Konferencyjne ZAMEK

Gotowanie, Wyśmienita gęsina Restauracji ZAMEK! - zdjęcie, fotografia

Już po raz  trzeci restauracja Centrum Konferencyjne ZAMEK w Szczecinku włącza się w  ogólnopolską akcję, mającą na celu przywrócenie na polskie stoły gęsiny. Kiedyś uwielbiana, a dziś nieco zapomniana – gęś owsiana, to prawdziwa arystokracja wśród drobiu.

Przypomnijmy, że Polska jest największym producentem gęsi w Europie, a dzięki wspomnianej akcji  ich spożywanie systematycznie rośnie. W restauracji CK ZAMEK oprócz pojedynczych dań, np. pasztetu z gęsi podawanego z galaretką z czarnego bzu i pigwy czy bulionu grzybowego z pierożkami faszerowanymi gęsią, będzie można   zamówić całą gęś (porcję na 6 osób!) z różnorodnymi dodatkami.

Już od 10 listopada, zapraszamy wszystkich, którzy chcą spróbować tej niezwykle cennej i pełnowartościowej potrawy do naszej restauracji. Mamy nadzieję, że zachwyci Wasze podniebienia. Szczegóły na stronie www.zamek.szczecinek.pl

foto: Foto-Eska Sławomir Kłuciejasz

 

Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com