:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  15°C lekki deszcz

Wystawą upamiętniają swojego zmarłego proboszcza

Wystawy, Wystawą upamiętniają swojego zmarłego proboszcza - zdjęcie, fotografia

W poniedziałek - 03 kwietnia - została oficjalnie otwarta wystawa fotografii pt. "In memoriam. Ksiądz Krzysztof Ziemnicki w pamięci parafian" - informuje nas ks. Stanisław Wiechowski. Zdjęcia zebrane z prywatnych albumów parafian przedstawiają tragicznie zmarłego proboszcza barwickiej parafii, który w wyniku napadu i odniesionych ran, umarł w dniu 3 października 2015 roku. Na fotografiach widać, jak śp. ks. Krzysztof Ziemnicki, zapisał się w życie wielu mieszkańców naszej parafii. Błogosławienie sakramentu małżeństwa, przygotowanie do I Komunii Świętej, wydarzenia codziennego życia...

Otwarcie wystawy poprzedziła Msza św. odprawiona w intencji śp. ks. Ziemnickiego. Następnie - z udziałem władz miejskich i powiatowych - udostępniono do zwiedzania wystawę przygotowaną w Izbie Muzealnej Domu Kultury w Barwicach. Będzie można ją zwiedzać w dniach od 3 do 30 kwietnia. Izba Muzealne będzie otwarta w poniedziałek, wtorek i czwartek od godz. 9.00 do 16.00 oraz środę i piątek od godz. 12.00 do 20.00. 

Wystawą upamiętniają swojego zmarłego proboszcza komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com