:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  14°C bezchmurnie

Występy jako podziękowanie

W czwartkowe popołudnie (10 października) w sali widowiskowej szczecineckiego kina odbył się koncert charytatywny pod hasłem „Dziecko źródłem nadziei”. Jest to już trzecia taka impreza w naszym mieście zorganizowana przez Stowarzyszenie Sportowe Pomagamy Dzieciom. Jej głównym celem jest podziękowanie wszystkim sponsorom i ludziom o wielkim sercu, którzy w ciągu ostatniego roku aktywnie wspierali działalność stowarzyszenia, a tym samym pomagali dzieciom ze świetlicy opiekuńczo-wychowawczej „Koniczynka”, działającej na osiedlu Zachód.

- Jest to już trzeci koncert podsumowujący roczną działalność naszego stowarzyszenia. To spotkanie jest wspólnym pomysłem zarówno członków Stowarzyszenia Sportowego Pomagamy Dzieciom, jak i również wolontariuszy działających przy stowarzyszeniu na rzecz dzieci ze świetlicy „Koniczynka” – mówi Anna Wachowiak, wiceprezes stowarzyszenia. – Dzisiejszy koncert jest podziękowaniem wszystkim ludziom wielkiego serca, którzy cały czas nas wspierają i to właśnie im jest on dedykowany.  

W roli konferansjerów znakomicie odnaleźli się Aleksandra Drzewiecka i Kamil Struski, którzy tego wieczora towarzyszyli wszystkim artystom i wykonawcom na scenie. Podczas spotkania wszyscy goście mieli okazję obejrzeć występy Klubu Tańca Towarzyskiego „Aida” oraz Zespołu Tańca Towarzyskiego „Rebelia”. Na scenie wystąpiły także wokalistki Aleksandra Łabędzka oraz Aleksandra Drzewiecka, a następnie publiczność do wspólnej zabawy porwała młodzieżowa orkiestra rozrywkowa „Prokop band”. Podsumowaniem czwartkowego spotkania był występ Patryka Matwiejczuka – pianisty i kompozytora, a także jednego z finalistów programu Must Be The Music, który pojawił się na scenie wraz z zespołem Czarno To Widzę. 

- Za pośrednictwem „Tematu” chcielibyśmy serdecznie podziękować Patrykowi Matwiejczukowi oraz całemu zespołowi Czarno To Widzę, którzy odpowiedzieli pozytywnie na nasze zaproszenie i wystąpili dziś na scenie. Przyjechali tu specjalnie dla nas i dla dzieci ze świetlicy, a ich występ jest niejako darem dla naszych podopiecznych – dodaje Anna Wachowiak.

Podczas spotkania dzieci uczęszczające na zajęcia do „Koniczynki” osobiście złożyły podziękowania wszystkim darczyńcom i osobom wspierającym działalność stowarzyszenia, wręczając im certyfikaty oraz upominki wykonane własnoręcznie przez dzieci w ramach zajęć plastycznych na świetlicy pod okiem pań ze Stowarzyszenia Kobiet Aktywnych.(mg)

Występy jako podziękowanie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com