:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  17°C bezchmurnie

Wywracanie przenośnych ubikacji. Nowa, lokalna tradycja?

Aktualności, Wywracanie przenośnych ubikacji lokalna tradycja - zdjęcie, fotografia

Wrześniowe (9.09) popołudnie miało burzliwy przebieg w Strefie Aktywnego Wypoczynku, gdy kilku nieletnich postanowiło wywrócić sobie przenośną toaletę - informuje Straż Miejska w Szczecinku. Popularny toi toi wywrócił się z hukiem na bok, co nie uszło uwadze operatora monitoringu miejskiego.

Patrol straży miejskiej natychmiast podjął  interwencję. Na miejscu, po wylegitymowaniu dwóch nieletnich, zarządzono naprawienie szkody, czyli postawienie toalety we właściwej pozycji. Niestety, kruchy spokój trwał tylko do momentu odjazdu patrolu. Toi toi znów został przewrócony, a patrol powrócił na miejsce i powtórzył lekcję wychowawczą z tą różnicą, że przewracającego zawiózł do domu i przekazał mamie.

Toaleta w Strefie Aktywnego Wypoczynku najwyraźniej ma pecha, bo następnego dnia od rana znów została dwukrotnie wywrócona, ale już przez kogo innego. Może to taki lokalny zwyczaj?

 


Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


toi toi straż miejska monitoring strefa aktywnego wypoczynku - komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2017-09-12 15:44:40

    a wsadzic jednego z drugim do tego Kibla i wywrocic niech sie w g...ie wykapie to sie nauczy gnoj...

Dodajesz jako: Zaloguj się