:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  13°C lekkie zachmurzenie

XIV Jarmark Twórczości Osób Niepełnosprawnych - zaproszenie

Kiedy: 2018-05-24 , godzina: 12:00 | Gdzie: Plac Wolności

XIV Jarmark Twórczości Osób Niepełnosprawnych - zaproszenie

Dobra zabawa, występy artystyczne, możliwość zakupu unikalnych wyrobów - to wszystko będzie czekać na uczestników kolejnego już Jarmarku Twórczości Osób Niepełnosprawnych. Wydarzenie odbędzie się w najbliższy czwartek, 24 maja o godz. 12.00.

Jak przekonują organizatorzy, dla uczestników jarmarku ten dzień jest okazją do świętowania i "bycia” ze sprawnymi mieszkańcami Szczecinka. Podczas Jarmarku nie zabraknie muzyki i śpiewu, na scenie odbędą się prezentacje artystyczne w wykonaniu uczestników zaproszonych placówek oraz artystów i zespołów działających przy SAPiK. 

Ponadto, poza możliwością zakupu wyrobów wykonanych przez niepełnosprawnych, będzie można zjeść ciepły posiłek lub ciasto. W tegorocznej edycji podczas prezentacji artystycznych na scenie osoby niepełnosprawne wystąpią w „Mini playback show”. Zadaniem uczestników będzie przygotowanie występu muzyczno-tanecznego polegającego na naśladowaniu gwiazd muzyki polskiej lub zagranicznej poprzez jak najwierniejsze wcielenie się w role imitując ich śpiew i taniec, przy wykorzystaniu autentycznych utworów jako playbacku, w przygotowanych we własnym zakresie strojach i rekwizytach.

Warto nadmienić, wszystkie środki pozyskane ze sprzedaży prac przeznaczane są na integrację społeczną osób niepełnosprawnych.

Bardzo serdecznie i gorąco zapraszamy wszystkich mieszkańców naszego miasta – dzieci, młodzież i dorosłych do udziału w Jarmarku i wspólnego “zaprotestowania” przeciwko odsuwaniu niepełnosprawnych na margines życia społecznego - zachęcają organizatorzy.

Jarmark finansowany będzie ze środków: Miasta Szczecinek i Stowarzyszenia "ATUT".

 

jarmark twórczości osób niepełnosprawnych szczecinek 2018 - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się