:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  14°C bezchmurnie

Z Foshan do Szczecinka

temat.net: archiwum, Foshan Szczecinka - zdjęcie, fotografia

Dziś i jutro (czwartek, piątek 24 i 25.10) w Szczecinku przebywać będzie z wizytą delegacja reprezentująca władze miasta Foshan.

    - Przyjazd chińskich urzędników to rezultat kontaktów, jakie zapoczątkowane zostały przez burmistrza Jerzego-Hardie Douglasa w styczniu 2012 roku – mówi „Tematowi” Tomasz Czuk, rzecznik prasowy ratusza.

    - To wówczas delegacja szczecineckich samorządowców oraz pracownicy Polsko-Chińskiej Izby Gospodarczej udali się na rozmowy z władzami politycznymi miast Foshan i X"iamen. W tym roku strona chińska postanowiła złożyć nam rewizytę. Delegację chińską reprezentować będą: zastępca sekretarza samorządu Foshan Deng Canrong, zastępca dyrektora generalnego dystryktu Chancheng Yin Hui, zastępca dyrektora Biura Edukacji Foshan Yang Guowei, kierownik Biura Kultury Foshan Chen Zhongmin oraz He Ranzhi z Biura Współpracy Zagranicznej Foshan. 

    Goście z Chin zwiedzą Szczecinek oraz zapoznają się ze sposobami finansowania w naszym mieście kultury, sportu i rekreacji. 

    - W piątek 25 października o 10.30 w sali konferencyjnej szczecineckiego ratusza podpisane zostanie memorandum porozumienia w sprawie wzajemnej współpracy gospodarczej i kulturalnej między Foshan i Szczecinkiem – dodaje T. Czuk. (sw)

Foto: Szczecineccy samorządowcy z wizytą w Foshan. Zdjęcie: Maciej Makselon. 

Z Foshan do Szczecinka komentarze opinie

  • zbycho52 - niezalogowany 2013-10-24 12:09:08

    Niech burmistrz poda im jak to miasto finansuje sport w Szczecinku,szczegolnie ten najpopularniejszy-pilke nozna.

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com