:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

24°C pochmurno z przejaśnieniami

Z okazji Dni Szczecinka grali w szachy

Zakończył się turniej szachowy z Okazji Dni Szczecinka. Pierwsze miejsce zajął zgodnie z oczekiwaniem arcymistrz z Płocka Mirosław Garbarczyk który zdobył 8 pkt. (na 9 możliwych), drugie miejsce zajął mistrz międzynarodowy Andrzej Maciejewski 7pkt z Nakła, trzecie miejsce zajął Waldemar Starzyński 6,5 pkt z Bydgoszczy, czwarte miejsce Paweł Ostrowski z Taktyka Szczecinek 6pkt, piąte miejsce Michał Janczurewic z Taktyka Szczecinek 6pkt.

W kategorii szkół podstawowych wygrał Marcel Kutkowski 4,5 pkt z Bydgoszczy, przed Mateuszem Derejczykiem 4pkt ze Szczecina. Trzecie miejsce zajął Gevorg Galastyan z Taktyka Szczecinek 2pkt.

W turnieju wzięło udział 32 zawodników z całej Polski oraz jeden zawodnik z Białorusi. W tak silnej obsadzie dobrze spisali się zawodnicy ze Szczecinka, którzy zajęli czołowe miejsca w turnieju a dwóm zawodnikom - Pawłowi Ostrowskiemu i Dawidowi Skarbowskiemu - udało się uzyskać remis z mistrzem międzynarodowym, Andrzejem Maciejewskim. Sędzią turnieju był Henryk Lisiński.

info/foto: organizatorzy