:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C całkowite zachmurzenie

Z zakazem i na "lewych" papierach

Szczecineccy policjanci z Ogniwa Ruchu Drogowego w miniony piątek (11.10) zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem osobowym. W trakcie kontroli okazało się, że mężczyzna ma aktywny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych a do tego posłużył się podrobionym prawem jazdy.
    - Szczecinecka drogówka realizując zadania do służby na terenie gminy Biały Bór zatrzymała do kontroli drogowej pojazd osobowy marki Nissan Primera. 47-letni kierujący okazał mundurowym komplet wymaganych dokumentów - mówi sierż. sztab. Anna Matys, rzecznik prasowy szefa szczecineckiej policji.
    - Już na pierwszy rzut oka u funkcjonariuszy szczególne zainteresowanie wzbudziły prawo jazdy kierującego, które posiadały na sobie znamiona świadczące o tym, że są podrobione. Ponadto, podczas sprawdzenia w policyjnej bazie danych, okazało się, że mężczyzna ma orzeczony przez sąd zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych do 2017 roku.
    Policjanci zatrzymali "felerny" dokument a mężczyźnie za posługiwanie się podrobionym dokumentem i nie stosowanie się do zakazu sądowego grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. (sw)

Z zakazem i na "lewych" papierach komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com