:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?



  18°C lekkie zachmurzenie

Zabawa mikołajkowa sióstr i braci

Szalona zabawa mikołajkowa – tak w skrócie można podsumować pełne atrakcji dla najmłodszych, ale nie tylko, wydarzenie, które miało miejsce w czwartkowy (14.12) wieczór w SAPiK-u przy ul. Kilińskiego. W mikołajkach wzięły udział dzieci oraz ich rodzice objęte wsparciem MOPS, jak również uczestnicy projektu „Starszy brat, starsza siostra”. Przez cały czas trwania imprezy nie brakowało pozytywnej muzyki, konkursów i wyzwań.


    - Zabawa była fantastyczna. Oprócz wolontariuszy, bawiły się z nami dzieci i rodzice z tzw. rodzin asystenckich. Młodsi podopieczni mogliby w przyszłości dołączyć do naszego programu „Starszy brat, starsza siostra” – mówi nam Agnieszka Piskozub-Rynkiewicz, koordynator wolontariatu w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Szczecinku. – Rodzice mieli z kolei niepowtarzalną okazję, by przypomnieć sobie czasy, kiedy sami byli młodszymi braćmi i siostrami. 
    Jak się dowiedzieliśmy, podczas imprezy nie mogło zabraknąć odwiedzin Świętego Mikołaja oraz prezentów. Dzięki animatorom, którzy zatroszczyli się o to, by zabawa przez cały czas była przednia, najmłodsi uczestnicy wydarzenia będą mieli co wspominać jeszcze przez długie dni.


Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


starszy brat starsza siostra zabawa mikołajowa sapik - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się