:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C słabe opady deszczu

Zaginął urzędnik szczecineckiego ratusza

Aktualności, Zaginął urzędnik szczecineckiego ratusza - zdjęcie, fotografia

Promujemy najnowszą książkę Piotra Rozmusa "Przebudzenie". 

 

Zaginął urzędnik ratusza. 63-letni Ryszard Makowiecki i 34-letni Przemysław Rabiński, konserwatorzy zabytków Urzędu Miasta w Szczecinku przeprowadzali prace inwentaryzacyjne w podziemiach bunkra przy ul. Kościuszki. To właśnie w ich trakcie miał zaginąć jeden z mężczyzn. O fakcie komendę policji zaalarmował młodszy z inspektorów utrzymując, że został zaatakowany przez starszego z nich. Twierdzi, że 63-latek w podziemiach zaczął zachowywać się bardzo agresywnie do tego stopnia, że z trudem przed nim uciekł. Trwają policyjne poszukiwania i inspekcja podziemi bunkra. 

Tak zaczyna się najnowsza powieść Piotra Rozmusa “Przebudzenie”. Jej akcja w całości rozgrywa się w Szczecinku, który ponownie, podobnie jak w nagradzanej “Bestii”, jest sceną okrutnych zdarzeń. W środku sezonu turystycznego stara się je za wszelką cenę rozwikłać policja, a władze zachować spokój.... Powieść ukazuje się już w nadchodzącym tygodniu. Teraz jest do nabycia na stronie wydawnictwa Videograf, a niedługo w księgarniach w całej Polsce. Tylko u nas - do posłuchania fragmenty!

To jest weekend z "Przebudzeniem"! Tylko u nas! Posłuchaj fragmentu sceny przesłuchania świadka.
Czyta Tomasz Gasiul.

Książka "Przebudzenie": Zeznania świadka from temat.szczecinecki on Vimeo.

 


Zaginął urzędnik szczecineckiego ratusza komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com