:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  20°C słabe opady deszczu

Zagotuj sąsiada! Wystarczą dwie godziny, by Twoje auto wyglądało jak nowe

Samochód to przedmiot codziennego użytku zwykle na tyle nieodzowny, że nie potrafimy spędzić bez niego nawet jednego dnia. Czasem się psuje, więc trzeba naprawić. Rzeczy związane z serwisem nie mogą czekać, gdy chodzi o bezpieczeństwo i trwałość pojazdu. To jasne. Auto czasem się też brudzi. Ale to “czasem” zwykle potrafi trwać i trwać… Zagonieni w codziennych sprawach szybko zapominamy o tym, że kiedyś nasz codzienny środek lokomocji wyglądał naprawdę znacznie lepiej.

Gdy tylko zdarzy się okazja, pędzimy na bezdotykową myjnię, by tak naprawdę spłukać tylko wierzchnie zabrudzenia z karoserii, a potem szybciutko odkurzyć wnętrze odkurzaczem na żetony. Efekt cieszy przez kilka dni oczywiście pod warunkiem, że na przykład nie pada deszcz albo śnieg. I tak do następnego, przy okazji, razu.

Nasze auto zużywa się cały czas. Lakier robi się bardziej blady, pojawiają się rysy, matowieją reflektory. I żadne mycie, niestety, pomóc nie może. To jak mogą to robić ci sławni Niemcy, którzy podobno płaczą jak sprzedają swoje ukochane audi albo vw, że ich auta wyglądają tak, jakby miesiąc wcześniej wyjechały z salonu? Jak to robią nasi zawodowi handlarze, że wszystkie auta na placu komisu albo na zdjęciach w internecie śmiało podpisują jako “igła”, “jak nowy”, “bardzo zadbany”? W normalnych, “szybkich” warunkach niemożliwe jest przecież utrzymanie w takim stanie auta przez na przykład 10 lat! A auto czyste przy sprzedaży ma wartość większą nawet o 20% od brudnego!

Oczywiście, tutaj tajemnica się odkrywa: także w Szczecinku istnieje możliwość zamówienia specjalnej usługi, która zmieni Wasze nieco zmatowiałe i przykurzone auto w egzemplarz niemal kolekcjonerski. Serio.

Lakier samochodu poddaje się “korekcie”. Oznacza to delikatne, ale bardzo skuteczne poddanie go wpływowi pasty, która leciutko ściera zmatowiałą warstwę. W ten sposób znikają  wszelkie rysy. Następnie auto jest polerowane. Sama korekta rozpoczyna się oczywiście od dokładnego umycia wozu i usunięcia substancji obcych. Potem - kilkuetapowe polerowanie pastami o różnych stopniach ścieralności. Wykończenie - najczęściej wosk, albo droższe preparaty na życzenie.

Diagnosta marudzi na matowy reflektor w aucie? To się też da załatwić dobrym myciem i pastą. Nie trzeba wymieniać reflektora na nowy, wystarczy regeneracja. Polega to na kilkuetapowym szlifowaniu i polerowaniu lampy. Ostatnią fazą jest lakierowanie szkła lampy.

Tapicerka, na której testowane było w aucie już pewnie wszystko, także wymaga dużej uwagi? To oczywiste, że zostanie odkurzona i wyprana chemicznie. Jeśli trzeba - kilka razy. Dobór środków zależy od jej rodzaju.

Po kilku godzinach auta już nie poznacie. I wyobraźcie sobie te miny sąsiadów :)

Zadzwoń, napisz, sprawdź, zapytaj o szczegóły, umów się na wizytę już dziś!

Titanium
ul. Słowiańska 8-34
78-400 Szczecinek

tel. 601 088 118

Jesteśmy na Facebooku

 

artykuł partnera serwisu