:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C słabe opady deszczu

Zagrają mali mistrzowie futbolu

piłka nożna, Zagrają mistrzowie futbolu - zdjęcie, fotografia

Sportowa hala przy ulicy Wiatracznej będzie w niedzielę areną zmagań zawodników z rocznika 2008 - informuje Szymon Bibik z AP Szczecinek. - Akademia Piłkarska Szczecinek wystawi dwie drużyny trenowane na co dzień przez Krzysztofa Kutrowskiego i Huberta Czeszczewika.

Oprócz gospodarzy do Szczecinka przyjadą drużyny Chojniczanki, AP Kotwica Kołobrzeg, Gwardii Koszalin, AP Człuchów, U-2 Bytów i IRAS Czaplinek. Mecze rozpoczną się o godzinie 10:00.

Turniej, którego głównym sponsorem jest firma Kronospan Szczecinek Sp. z o.o., kończy cykl halowych zawodów organizowanych przez Akademię Piłkarską. Przypomnijmy, że od początku grudnia kolejno gościliśmy graczy z roczników: 2009, 2006 i 2007.

Także w niedzielę swoje umiejętności sprawdzą podopieczni Marcina Brzozowskiego i Szymona Dobrosielskiego (r. 2006). W szczecińskim turnieju AMF CUP zagrają w grupie z Arkonią Szczecin, Chemikiem Police, Stilonem Gorzów, Żakami Szczecin Dąbie, Brazil da Bola Stargard i gospodarzami – Akademią Mistrzów Futbolu I.


Zagrają mali mistrzowie futbolu komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com