:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  11°C bezchmurnie

Zagrali i zaśpiewali dla swoich koleżanek

charytatywnie, Zagrali zaśpiewali swoich koleżanek - zdjęcie, fotografia

„To miłe uczucie wiedzieć, że się komuś pomaga” - takimi słowami jednego z uczniów Gimnazjum nr 2 rozpoczął się w piątkowe (27.01) południe koncert charytatywny na rzecz Narii Tomkowicz i Weroniki Masiuk, mieszkanek Szczecinka. Obie są uczennicami tej szkołu i toczą nierówną walkę z nowotworami.

W auli koncertowej Szkoły Muzycznej w Szczecinku zaprezentowali się utalentowani uczniowie Zespołu Szkół im. Jana III Sobieskiego. Już na wejściu na wszystkich spragnionych słodkości czekały pyszne ciasta oraz wyjątkowo atrakcyjna opcja możliwości dedykacji piosenki wybranej osobie. Na to zapotrzebowanie było niemałe, a wszystkie możliwości były dostępne za symboliczną złotówkę. Goście mogli podziwiać instrumentalistów, obejrzeli pokaz Yo-Yo, tańca współczesnego oraz break-dance. Nad całością czuwał nauczyciel muzyki- Bogdan Reszke. Zebrane fundusze zostaną podzielone między dziewczynki.

Zagrali i zaśpiewali dla swoich koleżanek from temat.szczecinecki on Vimeo.

Zagrali i zaśpiewali dla swoich koleżanek komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com