:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  5°C całkowite zachmurzenie

Żaki AP na podium

piłka nożna, Żaki podium - zdjęcie, fotografia

Miniony weekend bardzo dobrze będą wspominać żaki z rocznika 2009. Podopieczni Mateusza Malczyka i Kamila Kota wspierani przez firmę Kronospan Szczecinek Sp. z o.o. po raz pierwszy wdrapali się na podium turnieju towarzyskiego!

Zawody odbywały się w Debrznie. Nasz klub wystawił dwie drużyny w składzie:

Akademia Piłkarska Szczecinek (niebiescy) :

Bruno Kuczyński, Mateusz Paułbicki, Maciek Gozdzik, Dawid Kostecki, Adam Susiak, Filip Szafraniec, Jan Filowiat i Jędrzej Cieślak.

Akademia Piłkarska Szczecinek (zieloni):

Jan Niezgoda, Kamil Ziółkowski, Nikodem Tiede, Jan Arendacz, Jakub Golański, Miłosz Maj, Wiktor Siwiński, Krzysiek Szczepanik, Kamil Mastylo , Bartosz Gritzman.

Niebiescy wygrali swoją grupę zostawiając w pokonanym polu AP 2010 MKS Debrzno, JFA Przechlewo i Sokół Wyczechy. Zieloni zajęli trzecie miejsce za Myśliwcem Tuchomie i AP Człuchów, a przed AP 2010 MKS Debrzno II.

Ostatecznie niebieski zespół zajął drugie miejsce w turnieju przegrywając tylko jeden mecz w finale z Myśliwcem Tuchomie, a zielony uplasował się na szóstym miejscu.

Teraz przed piłkarzami Akademii przerwa świąteczna. Do treningów ze zdwojoną siłą wracamy po Nowym Roku!

 

info/foto: AP Szczecinek


Żaki AP na podium komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com