:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -1°C całkowite zachmurzenie

Zakończyły się warsztaty bramkarskie

piłka nożna, Zakończyły warsztaty bramkarskie - zdjęcie, fotografia

W dniach 21-22.01.2017 w Barwicach odbyły się warsztaty bramkarskie, które poprowadził Siergiej Szypowski. Udział wzięło 23 bramkarzy. 

Zajęcia odbywały się w dwóch grupach: starszej i młodszej w hali Zespołu Szkół w Barwicach z przerywnikiem na obiad i videomateriały w Dworze Pomorskim w Luboradzy. Młodzi adepci sztuki bramkarskiej wykonali kawał dobrej roboty pod okiem doświadczonego bramkarza. Mamy nadzieję, że wskazówki i doświadczenie zdobyte będą dla nich bardzo cenne. Warto dodać, że trener Siergiej w swojej karierze grał m.in. w takich klubach jak: Szachtar Donieck, Hutnik Kraków, czy Pogoń Szczecin.

Na koniec wszyscy bramkarze z rąk trenera, oraz prezesa klubu Błonie Barwice Grzegorza Tomaszewicza otrzymali certyfikaty, które biorą również udział w wielkim konkursie. Uczestnicząc w obozach i warsztatach organizowanych przez Szkółkę Bramkarską Goalkeeper Siergieja Szypowskiego można zdobyć doświadczenie, ale również wygrać wspaniałe nagrody, m.in. laptop, tablet, telefon ... Więcej informacji na: http://goalkeeper.com.pl/wielki-konkurs/.

Ze względu na duże zainteresowanie kolejne warsztaty planowane są na początek marca.

Warsztaty bramkarskie dofinansowane zostały przez Urząd Miejski w Barwicach w ramach gminnego programu rozwiązywania problemów alkoholowych i przeciwdziałania narkomanii na 2017 rok..

Organizatorzy: MGLKS Błonie Barwice oraz Szkółka Bramkarska Goalkeeper Sergey Shipovskiy.

http://www.blonie.barwice.pl/galeria/warsztaty-bramkarskie-w-barwicach-21-22012017,186.html


Zakończyły się warsztaty bramkarskie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com