:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  11°C rozproszone chmury

"Zakręceni dla społeczności”. Dziennikarze ze Szczecinka poprowadzą warsztaty

Aktualności,

PARTNERSTWO LOKALNIE WSPÓLNIE oraz lokalne media, w tym portal szczecinek.com i tygodnik Temat Szczecinecki, zapraszają społeczników na cykl warsztatów „Zakręceni dla społeczności” – współpraca z mediami,  promocja działań i budowa marki NGO. Prowadzącymi będą wolontariusze specjaliści - czyli dziennikarze wszystkich lokalnych mediów (z prasy, radia, telewizji oraz internetowych portali informacyjnych) oraz specjaliści od budowania marki.

Wspólnie stworzyliśmy szkic 10 spotkań szkoleniowych zwiększających wiedzę i umiejętności współpracy z mediami oraz podnoszących skuteczność komunikowania o Waszych działaniach.
 
Spotkania szkoleniowe będą odbywać się co tydzień, zawsze we wtorek od 17.00 do 18.45, od września do listopada. Każde z nich poprowadzi inny szczecinecki dziennikarz, lub specjalista od budowania wizerunku. W każdym spotkaniu może wziąć udział  maksymalnie 20 osób (po 1-2 osoby z każdej organizacji/grupy nieformalnej).
 
Cykl warsztatowy rozpocznie się od spotkania integracyjnego obu stron projektu, czyli specjalistów od mediów i specjalistów od działań społecznych. To, jak spotkanie przebiegnie, będzie zależało od każdego z nas. Więc  5 września o 17.00 zostawiamy pracę w pracy, przynosimy gitary, śpiewniki, bębny, gumy do skakania, piłki. Przyjdźcie z własnymi propozycjami zabaw integracyjnych.  Z naszej strony przygotujemy kiełbasę dla 30 uczestników i ognisko. Ucieszymy się jeśli przyniesiecie sałatkę lub ciasto.
 
Prosimy o zgłoszenia na załączonym formularzu do 31 sierpnia 2017 r. na  adres [email protected] lub osobiście w sekretariacie MOPS (adres u dołu wiadomości). O zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Zakwalifikowane osoby zostaną poinformowane o miejscu pierwszego spotkania telefonicznie lub na e-mail 1 września 2017 r.

 Projekt „Zakręceni dla Społeczności” – współpraca z mediami, promocja NGO jest realizowany w ramach PARTNERSTWA LOKALNEGO WSPÓLNIE. Projekt koordynuje Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Szczecinku.
"Zakręceni dla społeczności”. Dziennikarze ze Szczecinka poprowadzą warsztaty komentarze opinie

  • gość 2017-08-09 13:05:51

    dystansu do siebie brakuje niektórym dziennikarzom - wykładowcom":)

  • gość 2017-08-09 23:42:37

    W końcu to przyszli politycy i dyrektorzy. Muszą się pilnie uczyć od wyżej postawionych kolegów. Jak w podstawówce. Albo jestes u Pani a jak nie to cię zniszczym na przerwie :)

Dodajesz jako: Zaloguj się