:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  11°C bezchmurnie

Zalety reklam POS

Porady, Zalety reklam - zdjęcie, fotografia

Nośników POS nie sposób nie zauważyć podczas robienia zakupów. Znajdują się one w większości sklepów, marketów i hipermarketów. Mogą mieć postać stoperów – płaskich plastikowych prostokątów umieszczonych prostopadle w stosunku do półki z towarem, albo wobblerów – mocowanych do listwy cenowej plastikowych elementów, które ruszają się przy podmuchu lub dotyku, jak również potykaczy, zawieszek cenowych i kieszeni.

Dlaczego każdy komu zależy na zwiększeniu sprzedaży swojego towaru lub usługi powinien zainteresować się materiałami POS? Ponieważ są niezwykle skuteczne!

Potykacz ze sklepu https://posshop.pl

Silne oddziaływanie na odbiorcę

Wszystkie nośniki POS wyróżnia to, że są one montowane bezpośrednio przy półkach ze sprzedawanym towarem. Obok, pod, nad, ale zawsze w zasięgu wzroku kupującego. Gdy ten ostatni dokonuje wyboru, wahając się między produktem danej marki a konkurencją, decyzję korzystną dla owej marki pomaga podjąć wybrany materiał POS. Będąc uzupełnieniem kampanii reklamowej w mediach masowych, nośnik w sklepie przypomina kupującemu o reklamie i utrwala informację o danym produkcie.

 

Mówiąc prościej: kupujący w momencie dokonywania wyboru produktu widzi przed sobą towar, który już kojarzy z innych form reklamy. A jak pokazują badania, ludzie częściej sięgają po to, co znają. Nośnik POS działa więc tam, gdzie w danej chwili jest najbardziej skuteczny z punktu widzenia sprzedaży danego produktu.

Szerokie możliwości personalizacji

Wykonany z plastiku albo kartonu nośnik ma nieograniczone możliwości dostosowania go do indywidualnych potrzeb klienta. Dotyczy to zarówno grafik, kolorów, jak i kształtów, choćby w przypadku wobblerów. Wiele firm produkujących materiały POS (na przykład, jeden z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce producentów Rodan) ma bogatą ofertę tego typu reklam.

Wybór nawet najbardziej nietypowego rozwiązania jest możliwy, wystarczy przedstawić swój pomysł producentowi i wspólnie wypracować najbardziej optymalne i satysfakcjonujące obie strony rozwiązanie. Warto też dodać, że zaletą materiałów POS jest ich niski – w porównaniu ze skutecznością – koszt oraz łatwość stosowania, bo montaż lub wdrożenie nośników nie wymaga użycia specjalnych sprzętów albo narzędzi. W każdej chwili może być również zastąpiony innym, bardziej aktualnym i odpowiednim do sytuacji materiałem reklamowym.

 

Zalety reklam POS komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com