:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C słabe opady deszczu

Zamieniają się w manekiny

Dzieci i młodzież, Zamieniają manekiny - zdjęcie, fotografia

Zdaje się, że po Ice Bucket Challenge kolejna moda na internetowe wyzwania ma szansę opanować Szczecinek. Tym razem mieszkańcy Szczecinka postanowili przyłączyć się do nowej, popularnej już na całym świecie zabawy - Mannequin Challenge. W mieście zainicjowali ją uczniowie I liceum Ogólnokształcącego im. Ks. Elżbiety. Cel jest szczytny: zabawa ma pomóc młodej mieszkance Szczecinka, Weronice Masiuk w walce z chorobą nowotworową. 

O co chodzi w The Mannequin Challenge? Wyzwanie polega na nagraniu krótkiego filmu wideo, na którym jedna osoba lub grupa ludzi zastyga w naturalnych pozycjach: śpiewając, ćwicząc lub wykonując jakieś inne czynności. Im więcej osób na nagraniu, tym wszystko wygląda ciekawiej. Do zabawy przyłączyło się już wiele znanych osób: sportowcy, w tym Cristiano Ronaldo czy piosenkarze, jak np. Adele czy Destiny"s Child.

Póki co, swoje nagranie do sieci postanowiła wrzucić także klasa II D z dużego ogólniaka. To odpowiedź na wyzwanie postawione przez Samorząd Uczniowskie szkoły. Zadanie polega na tym, że nominowana klasa musi na wybranej lekcji za zgodą nauczyciel lub na przerwie nakręcić krótki filmik, który potem ma trafić na szkolną stronę Facebook’a. Po realizacji zadania klasa ma prawo do rzucenia wyzwania innej klasie. Przy okazji młodzież informuje o przekazaniu pieniędzy na mikołajkowe prezenty na rzecz leczenia Weroniki Masiuk. Klasy LO, które nakręcą najlepszy filmik „The Mannequin Challenge”, Samorząd Uczniowski chce nagrodzić koszem słodyczy. 

Zobaczcie na https://www.facebook.com/elkaszczecinek/

 

Zamieniają się w manekiny komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com