:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C słabe opady deszczu

Zaproszenie na Grand Prix

tenis stolowy, Zaproszenie Grand - zdjęcie, fotografia

Szczecineckie Towarzystwo Lig Amatorskich jak co roku zaprasza wszystkich pasjonatów i miłośników tenisa stołowego do udziału w kolejnym Grand Prix Szczecinka 2017.

Zaproszenie kierujemy do wszystkich mieszkańców naszego powiatu oraz uczestników szczecineckiej ligi tenisa stołowego - mówi inicjator i sędzia główny Antoni Biedziuk. Zawody tradycyjnie rozgrywane będą w dwóch kategoriach: Open oraz + 50. Cały cykl będzie składał się z 5 turniejów, natomiast do klasyfikacji generalnej zaliczone zostaną najlepsze osiągnięcia z 4 startów. System rozgrywek uzależniony będzie każdorazowo od liczby startujących uczestników. Wpisowe wynosi: dla dorosłych - 15 zł, dla młodzieży do lat 18 - 5 zł. Trzej najlepsi zawodnicy w poszczególnych kategoriach  w końcowym rozrachunku, otrzymają nagrody finansowe ufundowane przez sponsorów. Są to: FUP "Irga", "Podimed" Sp. z o.o., PPH "Alfa Plus",Centrum Okulistyki i Chirurgii Oka, PHU „Mauro", PPH "Jonex"

Na inauguracyjny turniej organizatorzy zapraszają w sobotę 28 stycznia do hali Ślusarnia o godz. 14. Zapisy bezpośrednio przed zawodami u sędziego głównego.

Zaproszenie na Grand Prix komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com