:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  11°C bezchmurnie

Zapytają, gdzie spędzałeś wakacje

Aktualności, Zapytają gdzie spędzałeś wakacje - zdjęcie, fotografia

Z reguły żadną tajemnicą nie jest, gdzie spędzamy wakacje. Tym bardziej w epoce mediów socjalnych, na których aż roi się od pamiątek i relacji z wakacji na żywo udostępnianych niemal całemu światu. Teraz o wakacjach będzie można także opowiedzieć ankieterowi Głównego Urzędu Statystycznego. Do 20 stycznia na terenie całego kraju (w tym także województwa zachodniopomorskiego), w wylosowanych mieszkaniach, zostanie przeprowadzone badanie reprezentacyjne dotyczące uczestnictwa mieszkańców Polski w podróżach - informuje Renata Wronkowska, zastępca Dyrektora Urzędu Statystycznego w Szczecinie. - Badanie dostarczy kompleksowej wiedzy o skali uczestnictwa mieszkańców Polski w podróżach, rodzajach wykorzystywanych usług turystycznych, poziomie wydatków związanych z podróżami. Wszystkie odpowiedzi będą traktowane jako anonimowe i całkowicie poufne, a uzyskane informacje zostaną wykorzystane wyłącznie do sporządzania zestawień zbiorczych i analiz statystycznych.

Każdy ankieter posiada ważną legitymację urzędową. Wszelkie ewentualne wątpliwości można rozwiać kontaktując się z Urzędem Statystycznym w Szczecinie, 91 459 75 48

Zapytają, gdzie spędzałeś wakacje komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com