:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?Zastępca burmistrza w Szczecinku z nowymi zarzutami. Daniel Rak: Jestem niewinny

Wyjazdy urzędników szczecineckiego ratusza na kurs języka angielskiego, który był refundowany przez Powiatowy Urząd Pracy, raczej się nie opłacały. Prokuratura Okręgowa w Koszalinie, która przez niemal dwa lata prowadziła w tej sprawie postępowanie, kilka dni temu sformułowała nowe zarzuty wobec wiceburmistrza Szczecinka i mu je przedstawiła.

Poinformowano o tym na specjalnej konferencji prasowej, która odbyła się 30.01 w UM w Szczecinku. Wzięli w niej udział burmistrz Jerzy Hardie-Douglas, zastępca burmistrza Daniel Rak oraz mecenas Mirosław Wacławski, który reprezentuje zastępcę burmistrza. Głos zabrali jedynie organizatorzy konferencji. Obecne media nie mogły zadawać w tej sprawie żadnych pytań, co zaznaczono na początku konferencji.

 • Sprawa jest dęta i absurdalna - opiniuje na spotkaniu z dziennikarzami burmistrz Jerzy Hardie-Douglas. - Pojawienie się zarzutów właśnie dzisiaj w roku wyborczym uważam za nagonkę uzależnionej w 100 proc. od PiS prokuratury na polityka PO, członka Krajowej Rady PO i jak wszyscy wiedzą, osoby poważnie rozważanej przez nasze środowisko na kandydata na burmistrza Szczecinka w nadchodzących wyborach. Jestem pewien, że jeśli dojdzie do sprawy sądowej, Daniel Rak zostanie całkowicie oczyszczony z zarzutów. Mam całkowite zaufanie do mojego zastępcy. Uważam, że stał się ofiarą nękania przez polityków opozycji. Przez partię, która o ironio, zwie się Prawo i Sprawiedliwość.

Do sprawy odniósł się także mecenas Mirosław Wacławski: - Nie mogę zdradzić szczegółów, ale część informacji mogę przekazać. Kilka dni temu wiceburmistrzowi przedstawiono zarzuty. Pojawił się art. 297 kk pozyskaniu dotacji w sposób sprzeczny z zasadami przyznawania takich środków finansowych, co pozwala na osiągnięcie korzyści majątkowych. Znikł zarzut z art. 286 kk dotyczący wyłudzenia. 

- Czy rzeczywiście Szczecinek i funckja zastępcy burmistrza jest tak istotna, by aparat śćigania wkraczał tutaj w sensie próby wykorzystania tego zdarzenia w kontekście politycznym - zastanawiał się mecenas. - Oczekujemy jak najszybszego rozponania sprawy. Tak, by przed wyborami można było wykazać niewinność mojego klienta. 

 • Jestem osobą niewinną - stwierdził podczas konferencji wiceburmistrz Daniel Rak. - Zawsze działałem i miałem na celu dobro Urzędu Miasta. To, że sprawa toczy się dwa lata, jest nieprzypadkowe. To, że w tym momencie zmieniono mi zarzuty też. To ma na celu uniemożliwienie podjęcia mi pewnych decyzji. Mam nadzieję, że moja osoba zostanie uniewinniona. 

Przypomnijmy. - W kursie brało udział mniej osób niż wynikało to z umowy podpisanej z PUP. Mało tego: niektórzy urzędnicy w ogóle nie wiedzieli, że figurują na listach i “jeżdżą” na szkolenia. Używano także ich danych osobowych bez ich wiedzy - opisywał nam wcześniej sprawę prokurator Ryszard Gąsiorowski z Prokuratury Okręgowej w Koszalinie.

W marcu 2016 w kręgu osób, którymi zainteresowała się policja, oprócz zatrzymanego 53-letniego urzędnika Urzędu Miasta, znalazł się także zastępca burmistrza Daniel Rak. Policjanci postawili mu zarzut oszustwa wyłudzenia dotacji z PUP na kwotę nie mniejszą niż 60 000 zł. Wówczas zarzuty usłyszały trzy osoby. W tej sprawie przesłuchanych zostało kilkadziesiąt osób.

– Znam dobrze szczegóły tej sprawy - mówił 29 marca 2016 podczas konferencji prasowej burmistrz Jerzy Hardie-Douglas. - Nie wierzę w ten zarzut. Były nieprawidłowości zawinione przez urzędnika UM. Działania Daniela Raka doprowadziły do tego, że nie doszło wyłudzenia pieniędzy.

- Prowadzącej szkolenia zarzucono nierzetelne wystawienie faktur za szkolenia - informuje z kolei Temat prokurator Ryszard Gąsiorowski. - Certyfikaty o zakończonym kursie otrzymały osoby, które nigdy na nim nie były. - Inspektor w Urzędzie Miasta podrabiał podpisy, poświadczał nieprawdę i zniszczył niektóre dokumenty. Wiceburmistrzowi przedstawiono zarzut niedopełnienia i przekroczenia uprawnień oraz nakłaniania inspektora do niszczenia części dokumentacji, która była używana przy rozliczaniu kursu. Śledczy twierdzą także, że wiceburmistrz wiedział o nieprawdziwych informacjach dotyczących ilości szkolonych osób, wysyłanych do Urzędu Pracy.

W załączniku pod artykułem: Oświadczenie burmistrza Szczecinka, Jerzego Hardie-Douglasa (pdf)

Reklama

Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek

zastępca burmistrza daniel rak burmistrz jerzy hardie-douglas szczecinek zarzuty prokuratura po pis - komentarze opinie

 • Władysław Urbański 2018-01-30 11:35:51

  Cóż,każdy uczciwy urzędnik z chwilą przedstawienia mu zarzutów przez prokuratora zawiesił by swą działalność.Napisałem "każdy uczciwy" ,ale .....

 • gość 2018-01-30 11:48:25

  Ja mam pytanie. Kto wierzy i ufa tym TRZEM facetom na zdjęciu. Burmistrz ma duże uszy bo ma za nimi wiele brudnych spraw. Daniel to raczej statysta przy burmistrzu, a pan "mecenas" to były prokurator STANU WOJENNEGO. Takich mamy Icków w miasteczku!

 • Władysław Urbański 2018-01-30 11:54:35

  Jak znam życie to Jaśnie Wielmożni Burmistrzowie wrobią w całą sprawę urzędników którym wydawali |ustne" polecenia. Mam nadzieję,że nikt się na to nie nabierze,złodziej to złodziej nieważne na jakim stołeczku siedzi.:)

 • gość 2018-01-30 12:00:03

  Prokuratura postawila zarzuty bo kombinowali z kasa na szkolenia ale to wedlug burmistrza PiS jest winien.Ten czlowiek ma jakas obsesje na punkcie PiS.Pora wymienic te ekipe z ratusza w tegorocznych wyborach samorzadowych

 • gość 2018-01-30 12:28:39

  Szanuj Burmistrza swego bo następnego możesz mieć gorszego.

 • Gość - niezalogowany 2018-01-30 12:34:43

  Ciekawe kto uwierzy że urzędnik „niskiego szczebla” sam: fałszował listy, Podrabiał podpisy, Ustalał kto ma jechać na kurs? Ten kto zna układy w szczecineckim ratuszu i władzę jakà mają burmistrzowie na pewno nie! Myślę, że prokurator i sąd też nie jest w ciemię bity?

 • Gość - niezalogowany 2018-01-30 12:44:46

  Cela + dotarła do Szczecinka.Brawo! A dęty Jajec ci na to?

 • gość 2018-01-30 12:53:17

  A dlaczego prokuratura nie zajęła się jeszcze (może się mylę) promowaniem przez p. burmistrza Douglasa zachowań, noszących znamiona nietolerancji na tle religijnym? Zdaje się, że p. Douglas osobiście zaangażował się w reklamowanie występu Nergala, który swoimi działaniami, wypowiedziami i tekstami piosenek obraża chrześcijan? Czy to przypadkiem nie powinno być ścigane z urzędu?

 • gość 2018-01-30 13:26:25

  gość 2018-01-30 12:53:17 A dlaczego prokuratura ............... Jezeli wg.Ciebie ktos obraza chrzescijan,to zglos to do sadu,bo ja jako chrzescijanin jakos nie czuje sie obrazony,tak wiec nie zabieraj glosu w imieniu wszystkich chrzescijan,tylko wypowiadaj sie za siebie.

 • gość 2018-01-30 13:26:49

  zaraz zaraz to jak to jest człowiekowi jeszcze nic nie udowodniono a już go oskarżyli ze ma zawiesić swoją działalność jakby tak działało państwo nie było by polityków jak to się mówi daj mi człowieka a ja znajdę paragraf

 • gość 2018-01-30 13:52:20

  Cieżae tej sprawy to zwykłe urzednicze niedopatrzenie i powinna sie zakoczyc kara dyscyplinarna i to w ciagu paru tygodnui a jezeli tak sie ciagnie i chodzi o jednego organu do drugiego to widac ze komus na tym zalezy a my wszyscy za to płacimy.Niestety takie mamy prawo a druga sprawa że dopóki nie ma wyroku rto nie mozna nikogo oskarzac jak robia tutaj niby wielcy obrońcy prawa.

 • Erin Brockovich 2018-01-30 13:55:35

  Pamiętam, jak JHD bronił byłego prezesa SZLOTu Bogusława Sobowa, twierdząc, że oskarżenia są wyssane z palca, że prezes SzLOTu jest trochę niefrasobliwy, ale kryształowo uczciwy, że on swoją osobą i autorytetem ręczy za uczciwość pana Sobowa i tak dalej, i tak dalej. Jak się to skończyło każdy wie. Radzę panu burmistrzowi ostrożniej szafować swoim poręczeniem, by nie było tak jak w komedii "Chłopaki nie płaczą", że dałby sobie za niego rękę uciąć. I by teraz kur... nie miał ręki.

 • gość 2018-01-30 14:09:31

  gościu, daj swój portfel na przechowanie komuś z zarzutami o kradzież. głupich nie sieją

 • gość 2018-01-30 14:22:22

  ja to nie rozumiem , ciągle powraca temat Nergala, czy ktoś protestuje jak odbywa się parafiada?? zauważyłem że nie w tą stronę jest tolerancja, ale tzw. tolerancyjny kościół w drugą stronę nie działa. Ja patrze z przerażeniem w przyszłość i co tygodniowe parafiady z Panią G. na czele :-)

 • gość 2018-01-30 14:56:32

  Polityk PSL zatrzymany. Burmistrz Pułtuska w rękach CBA , Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało dziś osiem osób, m.in. burmistrza i wiceburmistrza Pułtuska (Mazowieckie). Zatrzymania mają związek ze sprawą korupcyjną dotyczącą przetargów budowlanych w ich obecnym i poprzednim miejscu zatrudnienia.

 • gość 2018-01-30 15:24:13

  jeszcze Nieporozumienie Samorządowe niech dołączy do koalicjanta

 • gość 2018-01-30 15:31:40

  Mam nadzieję, że burmistrz Douglas także stanie przed sądem - za promowanie osób (i to chyba za nasze pieniądze), które sieją nienawiść na tle religijnym

 • gość 2018-01-30 15:38:30

  a ja czekam na sprawę za kruka.

 • gość 2018-01-30 19:16:46

  No właśnie. Co z krukiem? To już jest jawne robienie z ludzi idiotów.

 • sas - niezalogowany 2018-01-30 20:51:19

  Już czas na odświeżenie jaśnie panującej dynastii troszkę się zasiedzieli chcąc nam zafundować wesołe miasteczko sportowo rekreacyjne zmiana pokoleniowa jest nieuzasadniona czas tego wymaga inni ludzie inne spojrzenie na rzeczywistość i realne potrzeby wyludniającego i starzejącego się miasta bez wizjonerów opowiadających fantasmagorie . Całe szczęście że nie mamy tutaj monarchii bo po ojcu nastąpił by syn uczulony podobnie jak jaśnie panujący na piso wysypkę .

 • gość 2018-01-30 21:16:15

  Mnie zastanawia jak to jest że ludzie związani z kręgami PO mają, lub mieli zarzuty prokuratorskie: Bogusław S., Daniel. R., Adam W., o co chodzi?

 • gość 2018-01-30 21:40:16

  Wysłuchałem tego ze wstrętem, Panie JHD zważaj co mówisz bo jak wezmą się za szpital dnia jednego to będzie dopiero sprawa.

 • Gość - niezalogowany 2018-01-30 21:41:57

  Koalicja PO - Porozumienie Samorządowe wygra wybory jesienią.

 • gość 2018-01-30 23:17:24

  Cały ratusz siedzi i trolluje. Ludzie opamiętajcie się. Facet ma zarzuty i kandyduje!

 • gość 2018-01-31 11:29:22

  Widzę że orkiestra Titanica koncert medialny daje. Toniecie panowie i nic tego nie zmieni. Ciekawostką jest tylko ile POsłusznych lemingów zamierza iść z wami pod wodę.

 • gość11 - niezalogowany 2018-01-31 14:32:35

  Ciekawe, urzędnicy ic nie wiedzieli o szkoleniu, listy sfałszowane, a panowie mówią to atak polityczny PiS. Pytanie czy pan Rak ma mieszkańców za idiotów? niech pan sprawdzi kiedy zaczęła się sprawa,

 • gość 2018-01-31 14:48:08

  nie wiem jak pan Rak, ale pan główny napisał nie tak dawno, wprost: "debile z internetu" pamiętamy! :)

 • gość 2018-01-31 15:31:00

  Bogusław S. już nie żyje.

 • Gość - niezalogowany 2018-01-31 17:04:40

  Bogusław S. był wspaniałym człowiekiem.

 • gość 2018-01-31 17:29:29

  nie wiem jak pan Rak, ale pan główny napisał nie tak dawno, wprost: "debile z internetu" pamiętamy! :)

 • gość 2018-01-31 19:22:16

  Cały ten kurs to jeden wielki skandal. Jak pamiętam, to urzędnicy jeździli na weekendowe szkolenie do różnych hoteli w województwie. Jakby nie mogli zrobić kursu np. w miejskim zamku. A w hotelu spanko, obiadki, kolacyjki, Dobrze, że pojechali uczyć się do Londynu. Ale co najmniej połowa kasy za kurs to normalnie była przejedzona. A inwestycje dla miasta mają być jak najtańsze. Kursy zostały potraktowane wyjątkowo rozrzutnie.

 • gość 2018-01-31 22:06:06

  Czy jest ktoś chętny na Wspomnienia Soobowa?

 • gość 2018-02-01 10:33:56

  Ostały się jakieś pamiątki jak PO Kiszczaku?

 • gość 2018-02-01 10:42:41

  Choć się u Sowy nie stołowałem, nie takim ośmiorniczkom macki obcinałem. W Biedronce jest tego pełno.

 • gość 2018-02-01 14:56:00

  "Cały ten kurs to jeden wielki skandal. Jak pamiętam, to urzędnicy jeździli na weekendowe szkolenie do różnych hoteli w województwie. Jakby nie mogli zrobić kursu np. w miejskim zamku. A w hotelu spanko, obiadki, kolacyjki, Dobrze, że pojechali uczyć się do Londynu. Ale co najmniej połowa kasy za kurs to normalnie była przejedzona. A inwestycje dla miasta mają być jak najtańsze. Kursy zostały potraktowane wyjątkowo rozrzutnie." Popieram!

 • wiiiinnny - niezalogowany 2018-02-01 17:57:51

  to nie ON ....winni są mieszkańcy

 • wiiiinnny - niezalogowany 2018-02-01 17:59:18

  to nie ON ....winni są mieszkańcy

 • gość 2018-02-02 17:01:15

  Jesteś niewinny? To udowodnij to koleżko

 • Gość - niezalogowany 2018-02-04 14:09:01

  Po gebie widac ze nie winny

 • gość 2018-02-13 21:02:20

  Jak zwykle jestem niewinny nie pamiętam trele morele rozliczyć tych nieudaczników mieszkańcy was wybrali to dlaczego dalej śmierdzi z Krono szkoda gadać banda nierobów umiecie tylko gadać przed wyborami a po wyborach macie wywalone bo już kasa wpływa na konto

 • gość 2018-02-13 22:00:47

  Przekretów na swoim koncie to oni mają a dodatkowo jeszcze jeden już nie długo będzie z przetargiem na elektrobusy!!!

 • gość 2018-02-13 22:04:51

  JHD chciał jeszcze zachować stołek ale jako wice ale chyba się już nie załapie bo wszyscy go mamy dosyć i jego wystepków!!! Niech JHD wraca do swojej Łodzi skąd pochodzi!!!

Dodajesz jako: |

Ogłoszenia PREMIUM

Toyota Avensis D4D 2.0Diesel

Mam do sprzedania Toyotę Avensis II 2003 r z silnikiem 2.0 diesel o mocy 116 KM. Samochód zarejestrowany w kraju, regularnie serwisowany i..


Zobacz ogłoszenie

Zatrudnię KIEROWCĘ C+E - transport międzynarodowy. Stała trasa.Tylko Niemcy. Bardzo dobre warunki - pracy i płacy.


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam dom

Dom w Szczecinku przy ul. Zeglarskiej, polozony na dzialce o pow. 2570m2, blisko jeziora i lasu. Dom o pow. 300m2, 5 pokojowy, podpiwniczony.


Zobacz ogłoszenie

KIEROWCA KAT. C+E

Zatrudnimy kierowcę KAT. C+ E TEL. 668696903


Zobacz ogłoszenie

Billboardy do wynajęcia.

Posiadam do wynajęcia 32 tablice reklamowe w miejscach charakteryzujących się dużym natężeniem ruchu. Pełna oferta dostępna na www.zareklamowani.tv


Zobacz ogłoszenie

Pilne

Szukam solidnego murarza z doswiadczeniem posiadajacego prawo jazdy i auto do pracy w niemczech.Stawka wyjsciowa 12euro/h gwarantowane..


Zobacz ogłoszenie

Kamień kostka brukowa /

Sprzedam kostkę kamienną II gatunku (typowo na ogrodzenia), duża ilość, cena netto za tonę


Zobacz ogłoszenie

Pranie

Oferujemy pranie, czyszczenie, impregnację oraz suszenie - dywanów, - wykładzin, - tapczanów, - narożników, - foteli, - krzeseł i innych mebli..


Zobacz ogłoszenie

Energa Oświetlenie zatrudni -

Wymagania: • wykształcenia wyższego / średniego technicznego (preferowane kierunki: elektrotechnika, elektroenergetyka) • umiejętność zarządzania..


Zobacz ogłoszenie

AVON - zamawiaj u konsultanki

Zapraszam do zapoznania się z ofertą w moim sklepie internetowym AVON. Mam nadzieję, że zainteresuję Cię nowościami i odnajdziesz u mnie same..


Zobacz ogłoszenie

**SKUP AUT ZA GOTÓWKĘ**TEL.794

*SKUP AUT ZA GOTÓWKĘ* TEL.794 388 383. SKUPUJEMY...ABSOLUTNIE WSZYSTKIE AUTA: ładne,droższe,tańsze,starsze,nowsze,zniszczone,bez..


Zobacz ogłoszenie

Czyszczenie, pranie dywanów,

Oferuję profesjonalne pranie i czyszczenie dywanów i wykładzin, mebli tapicerowanych, samochodów i innych pojazdów. Czyścimy i konserwujemy również..


Zobacz ogłoszenie

KREDYTY GOTÓWKOWE

Kredyty gotówkowe i konsolidacyjne. Dla osób z każdym dochodem. Szeroka oferta produktów bankowych i pozabankowych. Zapraszamy Szczecinek ul...


Zobacz ogłoszenie

Pranie i czyszczenie tapicerki

Oferuję profesjonalne : -odkurzanie,pranie i czyszczenie tapicerki samochodowej,podłogi,bagażnika oraz podsufitki -czyszczenie oraz konserwacja..


Zobacz ogłoszenie

SKUP AUT ZA GOTÓWKĘ - 605 936

SKUP AUT ZA GOTÓWKĘ - 605 936 510 - SZCZECINEK I OKOLICE


Zobacz ogłoszenie

Mieszkanie 73m2 w Szczecinku z

SPRZEDAM MIESZKANIE w SZCZECINKU, znajdujące się w dwurodzinnej kamienicy (około połowa własności kamienicy i gruntu), lub ZAMIENIĘ NA 2-3 POKOJOWE..


Zobacz ogłoszenie

Pożyczki Kredyty Chwilówki

Ponad 140 różnych produktów finansowych dla każdego, kilkadziesiąt na wyłączność Pożyczki Online stają się bardziej popularne od kredytów..


Zobacz ogłoszenie

Leasing Szczecinek

Jeśli chcesz wziąć samochód lub dowolny środek trwały w leasing dobrze trafiłeś. Szybki proces, procedury uproszczone, minimalne wkłady własne,..


Zobacz ogłoszenie

PRYWATNIE ! KUPIE AUTO DO 15

PRYWATNIE !! KUPIE AUTO TYLKO Z RĄK PRYWATNYCH ( HANDLARZOM DZIĘKUJE ! ) DO 15 000 ZŁ ! AUTO MUSI BYĆ MINIMUM 10 LETNIE STARSZE MNIE NIE INTERESUJĄ..


Zobacz ogłoszenie

Zatrudnię pracowników

Zatrudnię pracowników budowlanych pensja 13-18 zł /h


Zobacz ogłoszenie

Praca dla kucharza

Poszukujemy osoby na stanowisko kucharz.Praca dla osoby do 30 roku życia. ( pizzeria)Cały etat.Telefon kontaktowy 500304214.


Zobacz ogłoszenie

Poszukujemy Opiekunki dla Pana

Zatrudnimy opiekunkę osób starszych- praca w Anglii, wyjazd pod koniec lipca. Poniżej opis kontraktu: Pan Albert pochodzi z okolic Nottingham i jest..


Zobacz ogłoszenie

Wynajmę firmie! Mieszkanie dla

POSIADAM DO WYNAJĘCIA MIESZKANIE DLA PRACOWNIKÓW W SZCZECINKU .MIESZKANIE NA PIERWSZYM PIĘTRZE W KAMIENNICY, NIEDALEKO BASEN, DWORZEC PKP. W..


Zobacz ogłoszenie

FIRMA LABORUM

FIRMA LABORUM W SZCZECINKU POSZUKUJE PRACOWNIKÓW(mężczyźni i kobiety) NA STANOWISKA MONTER SPRZĘTU ELEKTROINSTALACYJNEGO PRACOWNIK MAGAZYNOWY..


Zobacz ogłoszenie

Dropshipping czyli sposób na

Profesjonalne usługi dropshippingowe CO TO JEST DROPSHIPPING? Dropshipping jest logistycznym modelem prowadzenia sprzedaży internetowej opartym na..


Zobacz ogłoszenie
Reklama25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez szczecinek.com, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

GAMA Maria Gasiul z siedzibą w Szczecinek 78-400, Niecała 23

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"