:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  19°C słabe opady deszczu

Zawodnicy KSW Szczecinek na Mistrzostwach Polski

Zawodnicy KSW Szczecinek Mistrzostw Polski

W Kurzętniku odbyły się Mistrzostwa Polski w kickboxingu w formule light contact. W kategoriach kadet młodszy i starszy, junior i senior. W zawodach wystartowało 471 zawodników z 77 klubów, w tym zawodnicy KSW Szczecinek.

W kadetach młodszych brązowy medal zdobyła Wiktoria Szumska (KSW Szczecinek). W półfinale przegrała z zawodniczką Natalią Porzuchowską (Semiramida Pułtusk). W kategorii 63 kg piąte miejsce zajął Szymon Gaczyński (KSW Szczecinek). Juniorzy 74 kg - srebrny medal zdobył Bartosz Grat (KSW Szczecinek), który był faworytem w tej kategorii. Niestety w półfinale w walce z Janem Woźniak (KSW Łuków) doznał kontuzji i nie mógł przystąpić do walki finałowej. Warto podkreślić, że jest to jeden z najbardziej utytułowanych zawodników KSW Szczecinek, zdobywca tytułu Mistrza Świata w kategorii kadet starszy. Seniorzy kategoria 74 kg - brązowy medal zdobył Bartłomiej Mienciuk (KSW Szczecinek), który w półfinale przegrał z późniejszym zwycięzcą tej kategorii Adrianem Durma z Klubu Sportowego z Elbląga. Był to jego słabszy występ. Warto przypomnieć, że Bartłomiej Mienciuk w tym roku zdobył tytuł Mistrza Polski seniorów w kickboxingu w formule point fighting oraz złoty medal na Akademickich Mistrzostwach Polski light contact. 

Trenerzy
Krzysztof Pajewski
Zbigniew Sołtys

Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


ksw szczecinek mistrzostwa polski kickboxing - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się