:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

24°C pochmurno z przejaśnieniami

Zawodnicy MKP zdobyli dwa medale w Pniewach

W niedzielę (1.07) w Pniewach (woj. wielkopolskie) miejsce miały po raz piąty zawody triathlonowe z cyklu o Puchar Polski juniorów młodszych i młodzików. W zawodach młodzików (14-15 lat) wystartowali zawodnicy z Miejskiego Klubu Pływackiego Szczecinek i zdobyli dwa medale!

W Pniewach udział w zawodach wzięli młodzi sportowcy z takich miast jak Poznań, Gniezno, Bydgoszcz czy Głogów. Startowano w trzech dyscyplinach: pływaniu na dystansie 400 m, wyścigu na rowerze na dystansie 8 km i biegu na dystansie 2 km. Start, meta i strefa zmian znajdowała się nad Jeziorem Pniewskim - Łazienki Miejskie.
Po wszystkich konkurencjach, sporządzona została lista najlepszych uczestników. Ostatecznie pierwsze miejsce zajął Antoni Borys z MKP Szczecinek - jego wynik na finiszu to 29 minut i 30 sekund. Równie dobrze zaprezentował się jego klubowy kolega - Maciej Dąbkowski został sklasyfikowany na trzecim miejscu (czas: 29 minut i 33 sekundy).

Organizatorem niedzielnych zawodów był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pniewach i Foxter Sport.