:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  24°C pochmurno z przejaśnieniami

Zawodnicy pochodzący ze Szczecinka zostali mistrzami Polski!

Zawodnicy pochodzący ze Szczecinka zostali mistrzami Polski!

Pochodzący ze Szczecinka piłkarze wygrali właśnie Mistrzostwa Polski o Puchar im. Kazimierza Deyny w kategorii U-15. Zawodnicy reprezentowali województwo zachodniopomorskie. Turniej rozgrywano w Będzinie w dniach 2-8 lipca w ramach XXIV. edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Piłkarze pochodzący z naszego miasta, którzy wystąpili w składzie województwa, to Maciej Białczyk (z AP Pogoń Szczecin) i Adam Stefański (FASE Szczecin). W turnieju mogli wziąć udział zawodnicy urodzeni w roku 2003 i młodsi.
ZZPN najpierw wygrał 3-1 z gospodarzami, Śląskim Związkiem Piłki Nożnej, a następnie zwyciężył 4-2 z Łódzkim Związkiem PN. W meczu półfinałowym reprezentacja województwa rozbiła natomiast 6-2 Małopolski ZPN, a w wielkim finale - Mazowiecki ZPN 4-1. Dla ZZPN to olbrzymi sukces.

Zarówno Maciej Białczyk, jak i Adam Stefański występowali niegdyś w zespołach Akademii Piłkarskiej Szczecinek i Akademii Reissa ze Szczecinka.

fot. ZZPN
Patryk Witczuk


Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


puchar kazimierza deyny będzin mistrz polski - komentarze opinie

 • Kp - niezalogowany 2018-07-10 21:46:21

  To taki standard dla Polaków, oni są z naszego miasta bo coś osiągnęli, a co zrobilo miasto żeby im pomóc się tak wybić, nic, ale teraz to jesteśmy dumni....

 • gość 2018-07-11 08:54:14

  A co miasto ma zrobić???? Jak nie ma nawet drużyny 3 ligowej .Jak mają okazje grać w Pogoni czy w Lechu to co wybiorą????...może.... MKP ??? szkoda tylko że są szkoleni ,miasto czy klub wykłada pieniądze a oni potem za darmo lub za symboliczne pieniądze odchodzą

 • gość 2018-07-15 19:38:32

  Miasto wykłada pieniądze... walnij się w ten głupi łeb bo nie wiesz co mówisz. To rodzice tych dzieci ich determinacja i praca indywidualna trenerów pomaga tak zdolnym chłopcom. Miasto ma ich gdzieś... Szczecinek nie ma nawet 3 ligi to żenada i jeszcze śmie głośno mówić o Akademi... jaka akademia ? Chyba pana kleksa.

 • gość 2018-07-19 06:56:07

  Dla 100 kibiców piłkarskich potrzebna 3 liga ? Jak im tego trzeba to niech wyłożą swoje pieniądze albo pozyskają sponsora a nie odwołują się do miasta .

Dodajesz jako: Zaloguj się