:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

25°C lekkie zachmurzenie

Zawodnicy Triathlon Szczecinek zdobyli trzy medale

W sobotę (28.07) w Chmielnie (woj. pomorskie) odbywały się zawody triathlonowe. W nich świetnie zaprezentowali się reprezentanci klubu Triathlon Szczecinek, którzy zdobyli łącznie trzy medale.

Judyta Kłosowska zajęła pierwsze miejsce w klasyfikacji dziewcząt w kategorii 10-11 lat. Jej czas to 7 min 36 sek. W tej samej kategorii wiekowej, wśród chłopców, czwarty był Mateusz Leboda (07 min 56 sek). Dystans, który musieli pokonać, wynosił 1,55 km.
W kategorii 12-13 lat, wygrała Oliwia Talkowska (11 min 46 sek), zaś Amelia Siwonia była trzecia (14 min 56 sek). W tym przypadku, dziewczęta musiały pokonać łącznie 3,2 km.

Organizatorem sobotnich zawodów był Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chmielnie we współpracy z Fundacją Silni Ciałem Niezłomni Duchem.