:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  25°C lekkie zachmurzenie

Zawodniczki Darzboru wystąpiły na Mistrzostwach Świata w Bratysławie

W dniach 15-17 czerwca w słowackiej Bratysławie odbywały się Mistrzostwa Świata Dzieci w Fitness. W zawodach tych zaprezentowało się łącznie 184 uczestników z 12 krajów świata, w tym trzy zawodniczki z Akrobatycznego Klubu Sportowego Darzbór Szczecinek.

W Hant Arena o wygraną rywalizowali reprezentanci gospodarzy, a także Polski, Turcji, Węgier, Mongolii, Rosji, Czech, Ukrainy, Meksyku, Serbii, Rumunii i Estonii. Szczecinek był reprezentowany przez Karolinę Pietrzyk, Liwię Stańczykowską i Mayę Bartoszek. Wszystkie zawodniczki na Mistrzostwa Świata pojechały dzięki świetnemu występowi na Mistrzostwach Polski w Poznaniu.

Karolina Pietrzyk została ostatecznie sklasyfikowana na wysokim 5. miejscu na świecie w kategorii 15-latek. Liwia Stańczykowska była 10-ta w zmaganiach 12-latek, zaś Maya Bartoszek zajęła miejsce trzynaste wśród 11-latek.
Trenerką zawodniczek w AKS Darzbór jest Wioletta Szydlak.

Patryk Witczuk

Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


aks darzbór szczecinek mistrzostwa świata fitness dzieci bratysława - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się