:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  20°C słabe opady deszczu

Zawodniczki z Akademii Fitness Sportowego walczyły o medale

9 czerwca 2018 r. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Łochowie odbył się po raz szósty Ogólnopolski Turniej Szkół w Fitness. Zawodniczki z około 20 szkół walczyły o medale, prezentując swoje umiejętności w układzie taneczno-gimnastycznym. Poziom zawodów był bardzo wysoki, co widać z roku na rok zawodniczki robią bardzo duże postępy. Każda z dziewcząt zaprezentowała ogromną grację i wdzięk. Wszystkie musiały pokazać umiejętności w układach dowolnych (90 sekund), a programy zawierały elementy gimnastyki, akrobatyki, siłowe, a wszystko połączone było tańcem.

Zawodniczki z Akademii Fitness Sportowego w Szczecinku, tym razem reprezentowały swoje szkoły. Rywalizacja była podzielona na poszczególne kategorie wiekowe w których triumfowały zawodniczki ze Szczecinka.
Na najwyższym miejscu w kategorii do lat 8 stanęła Zuzanna Kubala, II m. zajęła Nina Toboła a III m. Zofia Zygnerska, która była najmłodsza uczestniczką turnieju.
W kategorii do lat 10 bezkonkurencyjna była Alicja Mrozik zdobywając I m. oraz Julia Nowak która była na III m.
Kolejne sukcesy w kategorii do lat 12, Martyna Kolak zdobyła II m.
W najstarszej kategorii najlepsza okazała się Maria Nowacka I m. a tuż za nią Natalia Dymecka III m.
Dla zawodniczek AFS były to ostatnie zmagania sportowe, kolejne starty już październiku. Z niecierpliwością czekamy na wakacje, które rozpoczynamy wyjazdem na zgrupowanie sportowe gdzie będziemy doskonalić umiejętności, mówi trenerka Ania Guzik-Sobolewska.

Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


fitness szczecinek zawody - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się