:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  3°C słabe opady deszczu

Zawody fitness na pomoc Mateuszowi

akrobatyka, Zawody fitness pomoc Mateuszowi - zdjęcie, fotografia

Akademia Fitness Sportowego, prowadzona przez Anne Guzik w najblizsza sobotę organizuje zawody w Fitness, wspierające charytatywną akcję "Pomagamy Mateuszowi" - informuje nas Marcin Sobolewski, prezes stowarzyszenia.

Mateusz jest pięcioletnim letnim chłopcem, u którego pod koniec 2015 roku zdiagnozowano autyzm, chorobę oszukującą zmysły. Tylko dzięki długotrwałej terapii i rehabilitacji ma szansę na w miarę normalne funkcjonowanie w przyszłości. Mateusz jest podopiecznym Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "SŁONECZKO" w Stawnicy k/Złotowa. Na

co dzień uczęszcza do przedszkola im. Kornela Makuszyńskiego w Szczecinku.

W zawodach wezmie udział ponad 50 zawodniczek z kilku zaprzyjaźnionych klubów fitness ze Świdwina, Bydgoszczy i Szczecinka. Podziwiać będzie można układy gimnazstyczne i choreografie fitnessowe. Najmłodsze zawodniczki mają 5 lat. Wszyscy rywalizować będą w swoich kategoriach wiekowych.

Zawody odbędą się 17 grudnia, w sobotę, od godz 10.45 do 13.00 w sali kina Wolność.


Zawody fitness na pomoc Mateuszowi komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com