:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  24°C pochmurno z przejaśnieniami

Zawody "Zostań Mistrzem" odbyły się w Szczecinku

W ubiegłym tygodniu na stadionie OSiR w Szczecinku odbył się kolejny finał projektu „ZOSTAŃ MISTRZEM”, którego organizatorem było Stowarzyszenie Turystyczno Sportowe Pomerania Szczecinek przy wsparciu Burmistrza Miasta Szczecinek i Starosty Szczecineckiego. Program zawodów przewidywał drużynowe współzawodnictwo dzieci z przedszkoli i oddziałów zerowych szkół.

Zespół składał się z sześciu dziewczynek i sześciu chłopców urodzonych w 2011 i młodszych. Konkurencje były bezpieczne i przystosowane do wieku i umiejętności uczestników: slalomowy bieg z lodem, slalom z rakietką i woreczkiem, sztafetowy bieg przez płotki, sztafetowy bieg wahadłowy, przenoszenie piłki w parach, toczenie piłki, przenoszenie piłek ze zmianą, tor przeszkód, przejście pod płotkiem, przejście przez hula hop. Klasyfikację końcową na pierwszych miejscach ukończyły dzieci z Przedszkola Miś, Szkoły Podstawowej w Turowie, Pszczółki z Przedszkola w Bobolicach, Makusie z Przedszkola im Kornela Makuszyńskiego. W zawodach uczestniczyło 8 reprezentacji. Pomoc przy organizacji opierała się na Ośrodku Sportu i Rekreacji w Szczecinku oraz Gimnazjalistach i uczniach Zespołu Szkół nr 6 im Stanisława Staszica w Szczecinku. Zawody przeprowadzone zostały bardzo sprawnie przy sprzyjającej pogodzie, wszyscy uczestnicy otrzymali medale, a zespoły puchary.

zostań mistrzem szczecinek zawody - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się