:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  11°C rozproszone chmury

Zbigniew Brach prowadzi z przewagą 6 pkt

W ostatni weekend lotnisko Wilcze Laski było areną trzeciej eliminacji Pucharu Polski w wyścigach równoległych. Na starcie stanęli najszybsi kierowcy z Polski oraz kilku z zagranicy, w tym nasz przedstawiciel Zbigniew Brach (Mustang Fox).

Zawody poprowadził znany w kraju ekspert motoryzacji - Patryk Mikiciuk. Brach w dotychczasowej klasyfikacji w kl. Street RWD oraz Profi RWD był w ścisłej czołówce, dlatego na swoim terenie postrzegany był jako jeden z faworytów. I rzeczywiście, w bardzo silnej stawce pojechał na miarę swoich możliwości i dwukrotnie uplasował się na podium: kl. Profi - II miejsce oraz kl. Street - III miejsce. Przed ostatnią eliminacją, która odbędzie się w 2 września w Toruniu, w kl. Profi traci do lidera tylko 6 pkt, natomiast w kl. Street prowadzi z 6-punktową przewagą nad następnym kierowcą. Gratulujemy i trzymamy kciuki.
 

info/foto: A. Biedziuk

Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


zbigniew brach wilcze laski profi rwd - komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się