:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C pochmurno z przejaśnieniami

Zespoły akrobatyczne Darzboru - w formie

26.11. w Inowrocławiu odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Pomorza i Kujaw w Akrobatyce Sportowej. Szczecinek reprezentowała 30 osobowa drużyna dziewcząt z AKS "Darzbór" Szczecinek. Do rywalizacji w konkurencjach zespołowych przystąpiło ponad 90 zawodniczek i zawodników z województwa zachodniopomorskiego, kujawsko-pomorskiego i Wielkopolski. - Znakomicie zaprezentowały się nasze zawodniczki – informuje szczecinecki OSiR. -W klasie młodzik w konkurencji dwójek dziewcząt pierwsze miejsce wywalczyła dwójka w składzie: Emilia Bogdanowicz, Klaudia Bogdanowicz - trenerka Katarzyna Andrzejewska.

Drugie miejsce dwójka w składzie:

Oliwia Niedźwiedź-Lena Kręzlewska, trzecie miejsce: Maja Jurewicz-Natalia Szydłowska, trenerka Wioletta Szydlak.W konkurencji trójek dziewcząt klasy młodzik całe podium przypadło zawodniczkom prowadzonym przez Katarzynę Andrzejewską. Pierwsze miejsce: Julia Baran,Daria Baran,Zuzia Tederko, drugie miejsce: Aleksandra Latkowska,Amelia Chemel, Maja Śliwińska ,trzecie miejsce: Zosia Kita,Weronika Bandelak, Sandra Frączak.W klasie trzeciej w konkurencji dwójek dziewcząt drugie miejsce wywalczył debiutujący w tej klasie zespół w składzie: Małgorzata Walińska,Lena Baranowska,trzecie miejsce: Katarzyna Reimus,Natalia Czapiewska. Trenerka - Wioletta Szydlak.

W najwyższej rozegranej klasie startu, w klasie drugiej na najwyższym miejscu stanęły nasze zespoły. W konkurencji dwójek dziewcząt pierwsze miejsce przypadło dla Karoliny Pietrzyk,Mai Bartoszek.W trójkach dziewcząt złoty medal wywalczyły: Maya Bartoszek,Róża Andrzejewska,Karolina Pietrzyk, srebrny medal dla zawodniczek w składzie: Liwia Stańczykowska,Emilia Sowińska,Martyna Kuśmierczyk. Trenerka - Wioletta Szydlak.

Zespoły akrobatyczne Darzboru - w formie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com