:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  24°C całkowite zachmurzenie

ZIMOWE GRANIE 2018!

Kiedy: 2018-01-26 , godzina: 18:00 | Gdzie: kino Wolność

Imprezy Sapik, ZIMOWE GRANIE 2018! - zdjęcie, fotografia

Zimowe Granie 2018 czas zacząć!

Wyjątkowo bogato prezentuje się tegoroczny program Zimowego Grania, czyli cyklu koncertów i spektakli, przygotowanego tradycyjnie przez SAPiK. Wszystkie imprezy będą miały miejsce w sali widowiskowej kina „Wolność”.

Startujemy już 26 stycznia o godzinie 18:00 koncertem Małgorzaty Ostrowskiej – jednej z legendarnych postaci polskiej sceny rockowej. Przypomnijmy, że ta pochodząca ze Szczecinka wokalistka przez wiele lat związana była z grupą „Lombard”, a wiele niezapomnianych przebojów wylansowała także podczas swojej solowej kariery. Bilety na to wydarzenie dostępne są w cenie 50 zł.

16 lutego o godz. 17:00 zobaczymy z kolei Teatr Capitol w spektaklu „Przekręt (nie)doskonały, czyli kto widział Pannę Flint”. W tej świetnie zagranej komedii zobaczymy tak znanych i lubianych wykonawców, jak Joanna Moro, Dorota Chotecka, Michalina Sosna, Łukasz Nowicki, Michał Piela czy Andrzej Pieczyński. Cena biletu na to przedstawienie, to 80 zł.

22 lutego natomiast o godzinie 19:00 na naszej scenie Zimowego Grania 2018, powitamy Kamila Bednarka z zespołem. Oprócz wielu utworów z najnowszej płyty artysty, zatytułowanej „Talizman”, usłyszymy również największe hity tego wokalisty. Cena biletu – 45 zł.

Niezwykła teatralna atrakcja czeka nie tylko na panie, ale i na panów 8 marca, w Dzień Kobiet, o godzinie 18:00. W „Kobiecie Pierwotnej” - jednym z najbardziej przebojowych monodramów ostatnich sezonów teatralnych – zobaczymy Hannę Śleszyńską. Ten brawurowo zagrany spektakl rozbawia widzów w całej Polsce do łez – na pewno będzie też tak i w Szczecinku. Bilety w cenie 55 zł kupować można, podobnie jak i na pozostałe wydarzenia Zimowego Grania 2018, w kasie kina „Wolność”.

ZAPRASZAMY!


ZIMOWE GRANIE 2018! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się