:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  13°C lekkie zachmurzenie

Złapali psa przy pomocy kiełbasy

Złapali psa za pomocą kiełbasy

3 lutego Straż Miejska w Szczecinku otrzymała zgłoszenie, że po ul. Staszica błąka się pies. Wysłany na miejsce patrol miał nie lada wyzwanie przed sobą, ponieważ pies nie bardzo ufał mundurowym i skutecznie uciekał.

Pewny w działaniu pomysł podsunęła im za to sprzedawczyni miejscowego sklepu, która użyczyła patrolowi pęta kiełbasy ze sklepowej lodówki. Po krótkim kuszeniu, pies przegrał z głodem, który doprowadził go wprost w ręce strażników. Po ujęciu okazało się, że nie ma czipa, więc nie można ustalić jego właściciela. Trafił do schroniska na ul. Rybacką.

Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


straż miejska szczecinek pies kiełbasa czipowanie patrol staszica - komentarze opinie

 • gość 2018-02-05 15:55:09

  Psiaki potrzebują naszej pomocy. Władze miasta co roku dają 700 tysięcy na schronisko. Nie wystarcza to na potrzeby zwierząt. Pani Danusia Kadela robi co może, organizuje zbiórki karmy i bierze udział w różnych akcjach. Ale to nie wystarcza. Proszę o pisanie, rozmowy z radnymi na temat zwiększenia budżetu schroniska. Milion co rok ulżyłby zwierzętom. Nasz stosunek do zwierząt świadczy o naszym człowieczeństwie.

 • Gość - niezalogowany 2018-02-05 23:24:32

  Kiedy mam do wyboru zabiedzone psiaki albo dzieci w domu dziecka... to bez wahań wybieram dzieci. A pieski??? Może jest ich tam za dużo, a jak niema chętnych na tzw. adopcję, to lepiej część uśpić niż głodzić wszystkie. Tylko trzeba mieć serce i podjąć trudną decyzję które i ile uśpić, aby pozostałe pieski mogły godnie żyć do tzw. adopcji.

 • Gość - niezalogowany 2018-02-05 23:27:44

  O człowieczeństwie świadczy stosunek do ludzi...

 • gość 2018-02-06 00:11:29

  700k na psy co roku? A chcecie milion?

Dodajesz jako: Zaloguj się