:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  14°C pochmurno z przejaśnieniami

Złomiarze, pijani rowerzyści i pies w pułapce

W ubiegłym tygodniu szczecineccy strażnicy miejscy podjęli 124 interwencje w stosunku do 201 osób.
    – Na sprawców wykroczeń nałożyliśmy 26 mandatów karnych. Z kolei na 16 osób zostaną sporządzone wnioski o ukaranie do Sądu Rejonowego w Szczecinku. Patrole przekazały policji 6 osób, a pięć odwiozły do miejsca zamieszkania – mówi „Tematowi” komendant SM Grzegorz Grondys.
    W czwartek (10.10) po godz. 20 patrol dozorujący ul. 1 Maja zauważył dwóch mężczyzn piłujących metalowe przęsło ogrodzenia. Złomiarze zostali zatrzymani i przekazani policji.
    W piątek (11.10) około godz. 22.30 podczas wspólnego patrolu policjanta i strażnika miejskiego, patrol podjął interwencję wobec mężczyzny idącego środkiem jezdni. Jak się okazało mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.
    W sobotę (12.10) około godz. 18.30 strażnicy podjęli interwencję wobec grupy nieletnich spożywających alkohol na osiedlu Zachód.
    - Funkcjonariusze wylegitymowali pięcioro nieletnich, którzy wskazali, kto im sprzedał alkohol. Cała piątka została doprowadzona do komendy policji a następnie do miejsc zamieszkania. Sprawa sprzedaży alkoholu nieletnim została przekazana policji – dodaje G. Grondys.
    W niedzielę (13.10) po godz. 9 patrol ratował psa, który wpadł do niezabezpieczonej studzienki kanalizacyjnej przy ul. Rzemieślniczej. Czworonoga udało się wydostać z pułapki.
    Tego samego dnia przed południem strażnicy zatrzymali do kontroli dwóch rowerzystów. Jak się okazało obaj mężczyźni byli w stanie nietrzeźwości. Zostali przekazani policji. (sw)

Złomiarze, pijani rowerzyści i pies w pułapce komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com