:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C słabe opady deszczu

Złote gody państwa Daszkiewiczów

Aktualności, Złote państwa Daszkiewiczów - zdjęcie, fotografia

To była ostatnia w tym roku uroczystość Złotych Godów w szczecineckim ratuszu. W piątek, 30.12 jubileusz 50-lecia małżeństwa świętowali państwo Irena i Mieczysław Daszkiewiczowie. W obecności bardzo licznie zgormadzonej rodziny: dzieci, wnuków, rodzeństwa i przyjaciół, dostojni jubilaci złożyli sobie nawzajem podziękowania za tyle czasu wspólnego życia. Burmistrz Szczecinka Jerzy Hardie-Douglas w imieniu Prezydenta RP wręczył państwu Irenie i Mieczysławowi Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. 

 

Małżeństwo zgodnie podkreślało, że przez tyle lat nie zmieniło się nic. – To są wciąż te same uczucia co kiedyś – zaznaczył pan Mieczysław. A jaki jest sposób na to, by być ze sobą przez 50 lat? – To jest tradycja rodzinna – wyjawiła pani Irena. – Mamusia obchodziła jubileusz 57-lecia, siostra tak samo. My tę tradycje podtrzymujemy. – Rodzina wspiera nas bardzo – dodał pan Mieczysław. – Daje nam taką motywację do tego, byśmy nadal byli razem. Ale szacunek też jest potrzebny. To właśnie wzajemny szacunek także pozwolił nam przetrwać. Nie wszystkim się to dzisiaj udaje. 

Złote gody państwa Daszkiewiczów from temat.szczecinecki on Vimeo.


Złote gody państwa Daszkiewiczów komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com