:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  11°C lekkie zachmurzenie

Złoty medal Wiktora Santkiewicza

lekkoatletyka, Złoty medal Wiktora Santkiewicza - zdjęcie, fotografia

W ostatni weekend w Toruniu odbyły się dwa wydarzenia lekkoatletyczne z udziałem zawodników STS Pomerania - informuje klub. - W Halowych Mistrzostwach Polski U 20, Wiktor Santkiewicz został  złotym medalistą w biegu na 60 metrów przez płotki. Trenerem Wiktora jest Jakub Juniewicz, który przed pięcioma laty odbierał złoty medal na tym samych zawodach. Trzeba zaznaczyć, że Wiktor jest uczniem Zespołu Szkół im Stanisława Staszica i w związku z zawodami nie wziął udziału w studniówce. Bardzo dobry występ zanotował Natan Frąckiewicz, który poprawił swój rekord życiowy i awansował do finału  Mistrzostw Polski U 18 w biegu na 60 metrów przez płotki.

W piątkowy wieczór w Arenie Toruń, odbył się wieczorny mityng Copernicus Cup (IAAF World Indoor Tour). Na trybunach toruńskiej hali zasiadło ponad 5000 osób, wydarzenie transmitowano w telewizjach między innymi TVP 2 i TVP sport. W zawodach w biegu na 60 m ppł. uczestniczyli zawodnicy STS Pomerania Jakub Juniewicz i Dominik Staśkiewicz. 

Złoty medal Wiktora Santkiewicza komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com