:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C pochmurno

Zmagania młodych taekwondeków

W sobotę (26 października) w Szczecinku byliśmy świadkami zlotu najmłodszych adeptów taekwondo z kilku województw. Wszystko to za sprawą organizowanych w naszym mieście w hali OSiR przy ulicy Jasnej, Międzywojewódzkich Mistrzostwa Młodzików w Taekwondo. -  Była to druga impreza w tym roku organizowana przez KSW Szczecinek, na którą przyjechało ponad 180 zawodników z dwudziestu kilku klubów z 3 województw: lubuskiego, wielkopolskiego, zachodniopomorskiego - powiedział  główny organizator Krzysztof Pajewski z KSW Szczecinek.- Razem z trenerami i osobami towarzyszącymi dało to ponad 240 osób. Warto zaznaczyć, że takie zawody są najważniejsze dla startujących tu 11-12- latków, ponieważ w ich kategoriach wiekowych nie rozgrywa się Mistrzostw Polski- dodał Pajewski. 

Wśród startujących były niewielkie ekipy z dwóch klubów powiatu szczecineckiego: KSW Szczecinek i ULKST Borne Sulinowo. Reprezentanci naszych klubów wywalczyli 4 medale: złoty- Dominika Mleczkowska (ULKST) w dwuboju technicznym; srebrny- Julia Kowalczyk (ULKST) w kat. K2 i Magdalena Lipska (KSW) w kat. K10; brązowy- Nicola Grzelak (KSW) w kat. K1. (zp)

 

 

 

 

Zmagania młodych taekwondeków komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com