:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  17°C rozproszone chmury

Zmarł Henryk Górka, były prezes KKS Darzbór

Zmarł Henryk Górka, były prezes KKS Darzbór

Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że 14. maja w wieku 84 lat zmarł Henryk Górka.

Henryk Górka urodził się w 1933 roku. Od 1955 roku był członkiem Kolejowego Klubu Sportowego „Darzbór” Szczecinek, w którym w latach sześćdziesiątych i siedemdziesiątych pełnił funkcję Prezesa. Oprócz tego był również Wiceprezesem oraz Kierownikiem Sekcji Piłki Nożnej. W kolejnych latach należał do Międzyzakładowego Kolejowego Klubu Sportowego „Darzbór”, następnie do Miejskiego Klubu Piłkarskiego „Darzbór”, a w ostatnim czasie do MKP Szczecinek. Do ostatnich chwil pełnił funkcję Kierownika Biura i prowadził archiwum klubu.

Niezwykle oddany szczecineckiej piłce nożnej zostanie zapamiętany jako wielki przyjaciel „Darzboru” oraz jeden z najbardziej zasłużonych działaczy sportowych w Szczecinku.

Henryk Górka zostanie pochowany na szczecineckim Cmentarzu Komunalnym w środę, 16. maja o 14:00.

http://mkp.szczecinek.pl/aktualnosci/zmarl-henryk-gorka.html

 

info/foto: MKP Szczecinek


piłka nożna szczecinek działacz darzbór - komentarze opinie

  • kibic - niezalogowany 2018-05-15 15:11:11

    Człowiek który kochał sport i szczecinecką piłkę nożna , pozostanie w pamięci kibiców

  • gość 2018-05-15 18:04:05

    Na mecze ukochanego Darzboru nie chodził.. Bo jak mówił .....strasznie się denerwował, ale ..z niecierpliwością czekał aż ktoś po meczu , zadzwoni i powie jaki był wyniki i jak wyglądała gra ...odeszła niezwykle zasłużona postać dla szczecineckiej piłki nożnej ..

Dodajesz jako: Zaloguj się