:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C pochmurno z przejaśnieniami

Zmiany w budżecie, rozliczenie dotacji, nauka

09.02 odbyło się kolejne posiedzenie Zarządu Powiatu Szczecineckiego. Tuż po załatwieniu spraw regulaminowych Zarząd zaakceptował szereg projektów uchwał Rady Powiatu, m.in. w sprawie zmiany uchwały w sprawie uchwalenia budżetu Powiatu Szczecineckiego na rok 2017, ustalenia ramowego planu pracy Rady Powiatu w Szczecinku na 2017 rok oraz projektu dostosowania sieci szkół ponadgimnazjalnych i specjalnych do nowego ustroju szkolnego, wprowadzonego ustawą – Prawo oświatowe oraz ustalenia sieci szkół ponadpodstawowych i specjalnych na terenie powiatu szczecineckiego.

W drugiej kolejności członkowie Zarządu pochylili się nad sprawami finansów publicznych i edukacji.  Wyrazili m.in. zgodę na zwiększenie wymiaru godzin nauczania indywidualnego dla jednej z uczennic Technikum Zawodowego w Zespole Szkół Nr 2 im. Ks. Warcisława IV w Szczecinku oraz zapoznali się z rozliczeniem udzielonej Miastu Szczecinek w 2016 r. dotacji na zadania w zakresie promocji i kultury oraz zatwierdzili plan zadaniowo – finansowy na rok 2017.

Wśród spraw poświęconym gospodarowaniu nieruchomościami,  Zarząd zapoznał się z  wynikami przetargów na zbycie prawa własności nieruchomości stanowiących własność Powiatu Szczecineckiego.

info/foto: Starostwo Powiatowe w Szczecinku

 

 

 


Zmiany w budżecie, rozliczenie dotacji, nauka komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się

Ostatnie video - filmy na temat szczecinek.com