:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  24°C całkowite zachmurzenie

Znany w całej Polsce "gazowy" radiowóz straży miejskiej jest właśnie do kupienia

Znany w całej Polsce radiowóz straży miejskiej jest właśnie do kupienia

Straż Miejska w Szczecinku ogłosiła przetarg na sprzedaż samochodu służbowego marki Peugeot Partner rok produkcji 2012 rok. Co ważne, to “ten” radiowóz, znany w całej Polsce.

Ten sam, w którym strażnicy miejscy bili i traktowali gazem jednego z mieszkańców Szczecinka podczas wieczornej interwencji w roku 2014. Potem już widziała to cała Polska, a Szczecinek przez kilka dni był miejscem w którym pojawiły się chyba wszystkie ekipy telewizyjne. Czy to podniesie wartość auta? Niewykluczone. Radiowóz z pewnością można potraktować jako niestandardową pamiątkę i mieć do niego nie tylko oryginalne dokumenty, ale też spore portfolio z relacji medialnych, w których się pojawia.

Według rzeczoznawcy samochodowego, który wycenił pojazd, jego stan nie jest idealny, choć można śmiało stwierdzić, że wynika raczej z trudów nadmiernej eksploatacji.

Oprócz śladów otarć i zarysowań na powłoce lakierowej nadwozia, rzeczoznawca wskazuje na podwyższoną grubość powłoki lakierowej na lewych drzwiach oraz prawym tylnym skrzydle. Pojawia się też wskazanie wgniecionego progu po prawej stronie.

W trakcie służby pojazd przeszedł już regenerację głowicy, wymianę sprzęgła i wiele innych napraw bieżących.

Zakupiony w roku 2013, za kwotę 98 tysięcy złotych pojazd, ma przejechane ulicami Szczecinka 377 tysięcy kilometrów i w tej chwili wyceniony jest na nieco ponad 15 tys. zł.

Czy trafi w ręce kolekcjonera?

 

.......................................................................................................................................................

Dołącz do największej, najbardziej liczącej się grupy Czytelników w mieście! Wrzuć Temat! Twoja informacja ma wartość, więc wykorzystując ją gramy fair: Prześlij nam informację ze zdjęciem lub filmem na wyłączność, a wykorzystane przez nas materiały nagrodzimy bonami zakupowymi! Szczegóły tutaj.

Jak to zrobić? Najszybciej przez Facebooka @temat.szczecinek : 
https://www.facebook.com/temat.szczecinek/

lub mailem: [email protected]

..........................................................................................................................................................


Miejsce zdarzenia mapa Szczecinek


straż miejska gaz szczecinek radiowóz peugeot przetarg - komentarze opinie

  • gość 2018-04-27 10:08:52

    Z takim przebiegiem!!! Bądźmy poważni, z sentymentów dam 1700zł.

  • 2018-04-27 22:49:30

    Ta straż miejska w Szczecinku to jak gestapo postępuje.

Dodajesz jako: Zaloguj się