:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  12°C lekkie zachmurzenie

chłodnictwo/klimatyzacja Szczecinek adres - opinie

Średnia | głosów:


Firma "AWAX" rozpoczęła swoją działalność 1985 r od świadczenia usług w zakresie napraw i serwisowania urządzeń AGD oraz napraw i przeglądów urządzeń chłodniczych,klimatyzacyjnych oraz ogrzewania postojowego.

Od 2004 r nastąpiła zmiana formuły prawnej działania firmy- przekształcenie w Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Obecnie pełna nazwa firmy to: AWAX Sp. z o.o. w Szczecinku, zarejestrowana i wpisana do Rejestru Przedsiębiorców- Krajowego Rejestru Sodowego za numerem KRS 0000216109, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Koszalinie IX wydział KRS.

Firma aktualnie zatrudnia 8 pracowników obsługi technicznej. Posiadamy pełne wyposażenie i przygotowanie do podejmowania wszelkich działań z zakresu chłodnictwa i klimatyzacji. Usługi nasze świadczymy zarówno dla klientów indywidualnych jak również firm i instytucji. Dbając o wysoki standard oferowanych przez nas usług, korzystamy z urządzeń, materiałów, których jakość poświadczona jest przez posiadane certyfikaty i atesty .W ciągu ponad 20 lat działalności dostarczyliśmy, zamontowaliśmy i uruchomiliśmy wiele urządzeń chłodniczych jak i z zakresu klimatyzacji. Mamy bardzo wielu stałych klientów, którzy przekonali się o jakości naszych usług, proponowanych rozwiązaniach i zastosowanych urządzeniach.

Jesteśmy partnerem handlowym czołowych firm z branży chłodniczej i klimatyzacyjnej. Usługi swoje świadczymy na terenie całego kraju, zarówno w zakresie projektowania, doradztwa, montażu, serwisowania urządzeń w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

chłodnictwo/klimatyzacja adres

  • Adres: 78-400 Szczecinek, Koszalińska 85
  • Telefon: 0 94 37 418 53 ;606 878 124
  • Faks: 0 94 37 418 53
  • Adres e-mail: [email protected]
  • Strona www:

chłodnictwo/klimatyzacja opinie

Dodawać oceny mogą tylko zalogowani użytkownicy.