:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  19°C słabe opady deszczu

Wypożyczanie odkurzaczy piorących Karcher - pranie dywanów i tapicerek. Wypierz sam! Tylko 50 zł/doba (wygasło)

Wypożyczanie odkurzaczy piorących Karcher - pranie dywanów i tapicerek. Wypierz sam! Tylko 50 zł/doba
cena: 50 PLN

Oferujemy wypożyczenie odkurzacza piorącego renomowanej firmy Karcher, model Puzzi 8/1C wraz z ssawkami do prania tapicerek i dywanów. Dzięki temu możesz samodzielnie wyprać swój dywan, kanapę krzesła czy tapicerkę samochodową. W cenie 100 g rewelacyjnego proszku (Karcher RM 760) do prania – ilość starczy na ok. 10 m2 pranej powierzchni.

Cena 50 zł dotyczy wypożyczenia odkurzacza na dobę (24 godziny) oraz 100 g proszku. Jeżeli chciałbyś wyprać większą powierzchnię, każde następne 100 g proszku kosztuje 10 zł.

Przy wypożyczaniu sprzętu przeprowadzamy krótki instruktaż korzystania z niego. Jednocześnie informujemy, że nie sprawdzamy kwalifikacji wynajmujących do pracy z danym sprzętem i nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne straty bądź obrażenia związane z jego użytkowaniem.

Odkurzacz jest wypożyczany po podpisaniu stosownej umowy najmu i wpłaceniu kaucji z góry. Opłatę za wynajem naliczamy przy zwrocie sprzętu, stosownie do okresu, na jaki był wypożyczony.

Jeżeli nie masz możliwości przetransportowania odkurzacza do swojego domu, możemy go dowieźć – w Szczecinku i najbliższej okolicy kosztuje to 20 zł.

Zajmujemy się również praniem dywanów i tapicerek – oferta i cennik na www.paromyjka.pl.

Prezentacja odkurzacza i jego możliwości:

https://www.youtube.com/watch?v=xn5uK4RkNA0

Rezerwacje odkurzacza telefonicznie - tel. 508 052 990

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2017-12-17 12:07:04