:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  11°C rozproszone chmury

Dom bez alergii.Pranie tapicerek meblowych,samochodowych i dywanów! (wygasło)

Dom bez alergii.Pranie tapicerek meblowych,samochodowych i dywanów!

Dom bez alergii ! Pranie tapicerek i dywanów. Przywróć dawny blask swoim meblom tapicerowanym, dywanom, wykładzinom.

Miliony roztoczy w Twoim domu - walcz z tym!

Każdy z nas chciałby przebywać ze swoją rodziną w zdrowym i higienicznym środowisku.

Roztocza to niewidoczne dla oka małe żyjątka, które potrafią rozmnożyć się w ciągu 12 godzin powodując alergie. Nie ważne jest więc aby wykładzina lub dywan wyglądał tylko ładnie ! Tradycyjne odkurzanie dywanów nie rozwiąże tego problemu do końca.

Podczas prania dywanu zostają usunięte, roztocza, bakterie, brud, pył, resztki jedzenia oraz wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia gromadzące się cały czas w włóknie. Naszym głównym celem jest sprawienie aby zanieczyszczony dywan tapicerka była nie tylko czysta ale również wolna od zamieszkujących go bakterii i roztoczy.

Oferujemy pranie i czyszczenie na najwyższym poziomie tapicerki samochodowej, meblowej, dywanów, wykładzin, narożników, foteli, puf, krzeseł oraz materacy, usuwanie roztoczy, bakterii oraz alergenów. Prace wykonywane są sprzętem Firmy KARCHER wraz z oryginalnymi środkami czyszczącymi, wykorzystując najskuteczniejszą metodę prania ekstrakcyjnego ( natryskowo - odsysającą ). Dzięki mocnej turbinie ssącej urządzenie pozostawia jedynie niewielką wilgoć resztkową.

Zatem zadzwoń, wypróbuj a będziesz zadowolony. Korzystne ceny oraz rabaty przy większych zamówieniach.

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2017-10-18 13:24:07