Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

  17°C bezchmurnie

Schneider Electric zatrudni Inżyniera Jakości (wygasło)

Schneider Electric  zatrudni Inżyniera Jakości

Schneider Electric, jako globalny specjalista w zarządzaniu energią i automatyce, zmienia oblicze przemysłu i miast oraz wzbogaca ludzkie życie. Dzięki naszym technologiom zrównoważony dostęp do energii jest możliwy dla każdego, w każdym miejscu i w każdym momencie. W Schneider Electric nazywamy to Life is On.

Schneider Electric to wspaniała firma dzięki wspaniałym ludziom – obejrzyj FILM i przekonaj się o tym na własne oczy!

Do naszej fabryki Elda-Eltra Elektrotechnika S.A. w Szczecinku, będącej częścią koncernu Schneider Electric poszukujemy kandydatów na stanowisko Inżyniera Jakości.

Główne zadania:
Zapewnienie wysokiej jakości produkcji /dostaw materiałów i komponentów
Realizacja działań korygujących wynikających z reklamacji
Przygotowywanie dokumentacji jakościowej dla produktów i procesów
Nadzór nad przestrzeganiem procedur związanych z jakością na liniach produkcyjnych
Monitorowanie i analiza wyników jakościowych
Inicjowanie i wdrażanie rozwiązań poprawiających jakość i niezawodność procesów produkcyjnych

Wymagania:
Wykształcenie wyższe techniczne
Znajomość języka angielskiego
Zdolności analityczne, dokładność, dociekliwość
Chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej i wiedza na temat narzędzi jakościowych mile widziane

Oferujemy:
Interesującą pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej i międzynarodowych standardach
Atrakcyjne wynagrodzenie
Bardzo dobre warunki pracy i możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji
Możliwości rozwoju w strukturach międzynarodowych
Ubezpieczenie na życie

W dokumentach prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2018-04-29 10:30:06