:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Schneider Electric zatrudni Inżyniera Jakości (wygasło)

Zdjęcie Schneider Electric  zatrudni Inżyniera Jakości Praca Szczecinek

Schneider Electric, jako globalny specjalista w zarządzaniu energią i automatyce, zmienia oblicze przemysłu i miast oraz wzbogaca ludzkie życie. Dzięki naszym technologiom zrównoważony dostęp do energii jest możliwy dla każdego, w każdym miejscu i w każdym momencie. W Schneider Electric nazywamy to Life is On.

Schneider Electric to wspaniała firma dzięki wspaniałym ludziom – obejrzyj FILM i przekonaj się o tym na własne oczy!

Do naszej fabryki Elda-Eltra Elektrotechnika S.A. w Szczecinku, będącej częścią koncernu Schneider Electric poszukujemy kandydatów na stanowisko Inżyniera Jakości.

Główne zadania:
Zapewnienie wysokiej jakości produkcji /dostaw materiałów i komponentów
Realizacja działań korygujących wynikających z reklamacji
Przygotowywanie dokumentacji jakościowej dla produktów i procesów
Nadzór nad przestrzeganiem procedur związanych z jakością na liniach produkcyjnych
Monitorowanie i analiza wyników jakościowych
Inicjowanie i wdrażanie rozwiązań poprawiających jakość i niezawodność procesów produkcyjnych

Wymagania:
Wykształcenie wyższe techniczne
Znajomość języka angielskiego
Zdolności analityczne, dokładność, dociekliwość
Chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej i wiedza na temat narzędzi jakościowych mile widziane

Oferujemy:
Interesującą pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej i międzynarodowych standardach
Atrakcyjne wynagrodzenie
Bardzo dobre warunki pracy i możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji
Możliwości rozwoju w strukturach międzynarodowych
Ubezpieczenie na życie

W dokumentach prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883