:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  17°C rozproszone chmury

Sawogaz Krakowiak Spółka Jawna ZATRUDNI: KIEROWNIKA PROJEKTU Z BRANŻY MECHANICZNEJ SPAWACZY MIG/MAG/TIG MONTERÓW MECHANIKÓW PRZEMYSŁOWYCH (wygasło)

Sawogaz Krakowiak Spółka Jawna ZATRUDNI: KIEROWNIKA PROJEKTU Z BRANŻY MECHANICZNEJ  SPAWACZY MIG/MAG/TIG MONTERÓW  MECHANIKÓW PRZEMYSŁOWYCH

Sawogaz Krakowiak Spółka Jawna jest istniejącą od blisko 30 lat firmą rodzinną specjalizującą się w dostarczaniu swoim Klientom instalacji technologicznych oraz urządzeń automatyzujących procesy produkcyjne. Pracownicy Sawogaz na co dzień projektują i budują linie do produkcji szerokiej gamy produktów dla przemysłu chemicznego, lotniczego, zbrojeniowego, drzewnego, paliwowego i innych. Czerpiemy pasję z możliwości tworzenia innowacyjnych i unikatowych rozwiązań technicznych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracowników do nowo otwieranego oddziału firmy w Szczecinku.

Kogo szukamy:

KIEROWNIKA PROJEKTU Z BRANŻY MECHANICZNEJ
SPAWACZY MIG/MAG/TIG
MONTERÓW
MECHANIKÓW PRZEMYSŁOWYCH

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie ustalone w oparciu o Twoje doświadczenie zawodowe i umiejętności.
Ciekawą pracę w firmie promującej innowacyjne i nowoczesne technologie.
Zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i zagranicznym.
Dobre środowisko pracy.Prosimy o dodanie do CV następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę SAWOGAZ Krakowiak Spółka Jawna moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 Z póź. Zm.)”.

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2018-05-26 11:27:59