Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

  11°C bezchmurnie

Elektryk, pomocnik

cena: 2500 - 3500 PLN

Firma zajmująca się instalacjami elektrycznymi i teletechnicznymi w budownictwie przemysłowym i mieszkaniowym zatrudni na stanowisko:

- pomocnik elektroinstalatora
- elektroinstalator
- brygadzista

Oferujemy:

- umowę o pracę na pełen etat
- praca w stabilnej, w pełni wypłacalnej firmie na długi okres czasu
− rozwojową pracę
− kursy/szkolenia
− wysokie zarobki oraz premie

Zakres obowiązków:

- Wykonywanie prac elektrycznych

Wymagania:

− Mile widziana znajomość branży elektroinstalacyjnej,
− Dyspozycyjność, dobra kondycja fizyczna,
− Sumienność, pracowitość,
− Dobra organizacja pracy,
− Wysoka kultura osobista.

Prosimy o przeslanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres:
[email protected] wyświetl e-mail
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Dane kontaktowe

[email protected], 507-245-083