:-(

Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?  19°C pochmurno z przejaśnieniami

Behawiorysta - konsultacje/ zajęcia indywidualne, szkolenie psów - ostatnie wolne miejsca an sobotę !!! (wygasło)

Behawiorysta - konsultacje/ zajęcia indywidualne, szkolenie psów - ostatnie wolne miejsca an sobotę !!!
cena: 1 PLN

Fizjo-Zwierz Zachodniopomorskie Centrum Rehabilitacji Zwierząt przy współpracy z firmą ThermActive serdecznie zapraszają na konsultacje behawioralne, które odbędą się w dniu 19.05.2018r.

Zajęcia mają charaktery indywidualny, składają się z części teoretycznej oraz praktycznej. W treningu Zwierząt behawiorysta wykorzystuje metody pozytywnego wzmocnienia bez technik awersyjnych !!!


W trakcie spotkania z ekspertem mogą uzyskać Państwo pomoc m in. w zakresie:
- korekty niepożądanych zachowań psa
- Posłuszeństwa psa
- socjalizacji szczeniąt
- budowania prawidłowej relacji pomiędzy psem a przewodnikiem

Konsultacje prowadzi:
mgr inż. Adam Sypek – absolwent Wydziału Hodowli i Biologii Zwierząt, Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy.
Autor prac i publikacji naukowych opartych na samodzielnie przeprowadzonych badaniach: „Reaktywność behawioralna psów na wybrane bodźce akustyczne, olfaktorowe i wizualne”, „Projekt programu treningu behawioralnego u psów przejawiających zachowania agresywne”, „Zachowania agresywne psów i kotów w gabinecie weterynaryjnym”. Pracuje dla firmy ThermActive – „dla Ciebie łączymy naukę z praktyką”, jako specjalista i konsultant do spraw zachowań zwierząt. Nieustannie wzbogaca swoje doświadczenie zawodowe uczestnicząc w warsztatach oraz spotkaniach naukowych i branżowych.


Konsultacje odbywają się cyklicznie w wybrane weekendy. Ze względu na duże zainteresowanie oraz ograniczoną liczbę miejsc obowiązują wcześniejsze zapisy pod nr tel. 512 314 366 i przedpłata rezerwacyjna.

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2018-07-12 14:44:37